شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اسید آمینه باعث افزایش رشد استخوان می شود

اسیدهای آمینه مواد مهم در مغز هستند، محتوای اسید آمینه تا 90٪ یا بیشتر. تحقیقات بیولوژیکی مدرن نشان داد که افراد هوشمند، حکمت و مغز عظیم آن جدایی ناپذیرند. افراد در تکامل فرایند، توانایی کسب پروتئین (اسیدهای آمینه)، به خوبی توسعه یافته، بسیار IQ، و به تدریج در جهان تسلط دارند.

آزمایشات نشان می دهد که مقدار اسید آمینه در مغز، تعیین سطح هوش انسانی و حافظه، مغز، بهبود حافظه کلیدی، تشکیل تغذیه اسید آمینه است. علاوه بر این، اسید آمینه دارای اثرات و اثرات زیر است:

1، از بین بردن خستگی، حفظ شدید، بهبود وضعیت زیر سلامت

تریپتوفان می تواند استرس را کاهش دهد، از افسردگی، اضطراب و دیگر حالت ها، احساسات پایدار، برای حفظ انرژی قوی رهایی یابد.

2، برای بهبود کیفیت خواب

تریپتوفان اثر ترویج خواب، "قرص های طبیعی طبخ" در جهان را دارد.

3، برای بهبود ایمنی

اسیدهای آمینه مواد اولیه سیستم ایمنی بدن، تعداد و کیفیت اسیدهای آمینه و عملکرد سیستم ایمنی بدن به شدت با قوی، تریپتوفان، فنیل آلانین ارتباط دارد، لیزین مواد اولیه ضروری برای تولید آنتی بادی ها، اضافه کردن تعادل جامع از اسیدهای آمینه، بهبود سیستم ایمنی بدن است.

4، برای ترویج بیماری، بهبود پس از عمل

اسیدهای آمینه شاخه (leucine isoleucine و valine) می تواند سرعت بازیابی بیمار را افزایش دهد.

اسیدهای آمینه می تواند ایمنی را بهبود بخشد؟

کودکان به دلیل اینکه سیستم ایمنی بدن هنوز توسعه نیافته است، سنتز آنتیبادیها در بدن انسان کم است و منجر به مقاومت در برابر باکتری های خارجی و حمله ویروس به سلول های فاگوسیتیک (مانند گلبول های سفید) کمتر زنده ماند، کمتر است، بنابراین آسان است برای آلوده کردن انواع بیماری ها. اسیدهای آمینه می توانند سنتز ایمونوگلوبولین انسان را افزایش دهند، از افزایش بنیادی ایمنی، به منظور جلوگیری از سرماخوردگی، تب، سرفه و سایر بیماری ها.

سرعت رشد استخوان را افزایش دهید

استخوانها شامل ماتریس استخوان و معدنی استخوان هستند: ماتریکس استخوانی عمدتا از اسید آمینه تشکیل شده، شکل استخوان، اندازه و انعطاف پذیری را تعیین می کند. استخراج معدنی به طور عمده از کلسیم تشکیل شده است، تراکم استخوانی و سختی را تعیین می کند. بنابراین اسیدهای آمینه و کلسیم، "مواد ساختمانی" اصلی هستند که استخوان را تشکیل می دهند.

بدن کودک در مرحله رشد و پیشرفت سریع است، تقاضا برای کلسیم بسیار زیاد است. با این حال، تعداد کمی از مردم می دانند که کودکان در مرحله رشد کلسیم نمی توانند از آمینواسیدها جدا شوند. اسیدهای آمینه "باربر" مواد معدنی مختلف و عناصر کمیاب در بدن هستند. بدن انسان در مکمل کلسیم، آهن، روی، سلنیوم و دیگر مواد معدنی و عناصر کمیاب، نیاز به اسیدهای آمینه و پروتئین برای انتقال آنها در سراسر بدن است. از جمله کمبود اسید آمینه، این عناصر و مواد معدنی را نمی توان به صورت ارگان های مختلف بدن انسان منتقل کرد، هنوز هم منجر به کمبود مواد معدنی و عناصر کمیاب در بدن خواهد شد.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود