شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تجزیه و تحول آمینو اسید

اسید هیومیک (اسید هومیک، اختصار HA) بقایای حیوانات و گیاهان است؛ اسید آمینه عمدتا بقایای گیاهان، از طریق تجزیه و تحریک میکروبی، آمینو اسید و همچنین مجموعه ای از فرآیند واکنش شیمیایی ژئوشیمیایی و انباشته شدن یک کلاس از مواد آلی . آمینو اسید متشکل از آروماتیک و گروه های مختلف آن از اسیدهای ارگانیک پلیمری است که دارای فعالیت فیزیولوژیکی خوب و جذب، ترکیب، مبادله و سایر توابع است. اسید هومیک عنصر اصلی کربن، هیدروژن، اکسیژن، نیتروژن، گوگرد، اسید آمینو یک ترکیب فرآورده های فنول آمیخته و ترکیبات نیتروژن پلی کاندانسوز است.

به طور گسترده در زغال سنگ، خاک، رسوبات آب آمینو اسید، مدفوع حیوانات، کود آلی، بقایای حیوانات و گیاهان و غیره توزیع شده است. خاک اغلب خاکی است که آمینو اسید را مشاهده می کند زیرا اسید هومیک (حاوی خاکی حاوی اسید هومیک است که زرد نیست) در زغال سنگ کم (ذغال سنگ، منیزیم، ذغال سنگ نارس)، محتوای اسید هیومیک بالاترین (30-80٪ )، و سپس کمپوست آلی (حدود 5 تا 20 درصد). زغال سنگ آمینو اکسید شده مصنوعی (به عنوان درمان با هوا، آمونو اسید ازن یا اسید نیتریک) برای تشکیل اسید هومیک بازسازی شده

با توجه به حلالیت در حلال و طبقه بندی رنگ، آمینو اسید را می توان به سه جزء تقسیم کرد: ① در استون یا بخشی از اتانول حل شده به نام قهوه اسید؛ ② نامحلول در بخشی استون به نام اسید fulvic سیاه و سفید؛ ③ محلول در آب یا نازک است. قسمت اسید اسید fulvic نامیده می شود

برای کشاورزی می توان به عنوان افزودنی های مواد مغذی، ریشه زایی و افزودنی های کود زووانگنگ، کولر خورشیدی، تنظیم کننده رشد گیاه، ترکیب کود کود برگ، عامل خنک کننده آمینو اسید، عامل خشکسالی، ترکیب مواد مخدر کود، و نیتروژن، فسفر، پتاسیم و دیگر ترکیبات عناصر با اسید هومیک اسید، آمینو اسید با بازده کود، خاک بهبود یافته، تحریک رشد محصول، آمینو اسید، بهبود کیفیت محصولات کشاورزی و سایر توابع را بهبود می بخشد. هماتیت منیزیم، اسید هومیک و روی، آهن اوره اسید هومیک اسید در مکمل کمبود منیزیم خاک، کمبود روی ذرت، درختان میوه بر روی آهن اثر خوبی دارد؛ اسید هیومیک و اتر گیاهی، آترازین و سایر ترکیبات آفت کش، می تواند اثر بخشی را بهبود بخشد، آمینو اسید مهار سمیت باقی مانده؛ هومات سدیم در درمان پوسیدگی سیب موثر است.

اسیدهای آمینه در نقش رشد گیاهان سه مورد دارد: 1) مواد افزودنی مواد مغذی نیتروژن آلی؛ 2) عامل کلات یون فلز. (کلسیم، منیزیم، آهن، منگنز، روی، آمینو اسید مس، مولیبدن، بور، سلنیوم و غیره) در گیاه حمل می شود و عناصر و عناصر کمیاب (کلسیم، منیزیم، آهن، منگنز، روی، مس، مولیبدن، بور، سلنیوم و غیره) بهبود عملکرد گیاه مواد مغذی مختلف؛ 3) آماده سازی آنزیم. اسیدهای آمینه شتاب دهنده ها و کاتالیزورها برای سنتز آنزیم های مختلف در گیاهان است که نقش مهمی در متابولیسم گیاهان دارند. با این حال، اسیدهای آمینه در خاک به راحتی توسط باکتری تجزیه آمینو اسید جذب می شود، آن را نباید به عنوان یک کود پایه در خاک استفاده می شود، اما ساخته شده از کود برگ، اسپری آمینو اسید در برگ، به طوری که گیاهان به طور مستقیم از طریق جذب برگ اسیدهای آمینه و سایر عناصر.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود