شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تجزیه و تحول آمینو اسید

آمینو اسید هیومیک اسید (اسید هیومیک، اختصار HA) بقایای حیوانات و گیاهان است، عمدتا بقایای گیاهان، از طریق تجزیه و تبدیل میکروبی، آمینو اسید و همچنین مجموعه ای از فرآیند واکنش ژئو شیمیایی پیچیده و انباشته شدن یک کلاس از مواد آلی . این ترکیب از گروه های معطر و مختلف آن از اسیدهای آلی پلیمری تشکیل شده است که فعالیت فیزیولوژیکی خوب و جذب، ترکیب، مبادله و سایر توابع را تشکیل می دهند. اسید هیومیک، عنصر اصلی کربن، هیدروژن، اکسیژن، نیتروژن آمینو اسید، گوگرد، ترکیبات معطر فنول چند منظوره و ترکیبات نیتروژن پلی استایرن است.

به طور گسترده ای در زغال سنگ، خاک، رسوبات آب، مدفوع حیوانات، کود آلی، بقایای حیوانات و گیاهان و غیره توزیع شده است. خاک اغلب خاکی است که آمینو اسید را مشاهده می کند زیرا اسید هومیک (حاوی خاکی حاوی اسید هومیک است که زرد نیست) در زغال سنگ کم (ذغال سنگ، منیزیم، ذغال سنگ نارس)، محتوای اسید هیومیک بالاترین (30-80٪ )، و سپس کمپوست آلی (حدود 5 تا 20 درصد). زغال سنگ آمینو اکسید شده مصنوعی (به عنوان درمان با هوا، ازن یا اسید نیتریک) برای تشکیل اسید هومیک بازسازی شده

با توجه به حلالیت در حلال و طبقه بندی رنگ، آمینو اسید را می توان به سه جزء تقسیم کرد: ① در استون یا بخشی از اتانول حل شده به نام قهوه اسید؛ ② نامحلول در بخشی استون به نام اسید fulvic سیاه و سفید؛ ③ محلول در آب یا نازک است. قسمت اسید اسید fulvic نامیده می شود

برای کشاورزی می توان به عنوان افزودنی های مواد مغذی، ریشه زایی و افزودنی های کود زووانگنگ، کولر خورشیدی، تنظیم کننده رشد گیاه، ترکیب کود کود برگ، عامل خنک کننده آمینو اسید، عامل خشکسالی، ترکیب مواد مخدر کود، و نیتروژن، فسفر، پتاسیم و دیگر عناصر ترکیب شده با کود اسید هومیک، با بهره وری کود، بهبود خاک، تحریک رشد محصول، بهبود کیفیت محصولات کشاورزی و سایر توابع. هماتیت منیزیم، اسید هومیک و روی، آهن اوره اسید هومیک اسید در مکمل کمبود منیزیم خاک، کمبود روی ذرت، درختان میوه بر روی آهن اثر خوبی دارد؛ اسید هیومیک و عصاره گیاهی، آمینو اسید آترازین و دیگر ترکیبات آفت کش، می توانند اثر بخشی را مهار کنند، مهار سمیت باقی مانده؛ هومات سدیم در درمان پوسیدگی سیب موثر است.

رگولاتورهای رشد گیاه وسیع، آمینو اسید جهت تقویت رشد گیاه به طور خاص می تواند به درستی کنترل باز شدن شاخساره محصولات را کاهش دهد، ترشح را کاهش می دهد، خشکسالی نقش مهمی دارد، می تواند توان مقاومت، افزایش تولید و بهبود کیفیت استفاده اصلی از گندم هدف، ذرت، سیب زمینی شیرین، ارزن، برنج، پنبه، بادام زمینی، تجاوز به عنف، تنباکو، طلایی ابریشمی، میوه های آمینو اسید، سبزیجات و غیره. می توان با برخی از آفت کش ها غیر قلیایی مخلوط و اغلب اثر سینرژیک.

اسیدهای آمینه در نقش رشد گیاهان سه مورد دارد: 1) مواد افزودنی مواد مغذی نیتروژن آلی؛ 2) عامل کلات یون فلز. (کلسیم، منیزیم، آهن، منگنز، روی، مس، مولیبدن، بور، سلنیوم و غیره) در گیاه حمل می شود و عناصر و عناصر کمیاب (کلسیم، منیزیم، آهن، منگنز، روی، مس، مولیبدن، بور، سلنیوم، و غیره) بهبود عملکرد گیاه مواد مغذی مختلف؛ 3) آماده سازی آنزیم. اسیدهای آمینه شتاب دهنده ها و کاتالیزورها برای سنتز آنزیم های مختلف در گیاهان است که نقش مهمی در متابولیسم گیاهان دارند. با این حال، اسیدهای آمینه در خاک به راحتی توسط باکتری، تجزیه آمینو اسید جذب می شود، آن را نباید به عنوان یک کود پایه در خاک استفاده می شود، اما از کود برگ، اسپری بر روی برگ ها به طوری که گیاهان به طور مستقیم از طریق جذب برگ های اسید آمینه و عناصر دیگر.

به منبع پتاسیم با استفاده از سولفات پتاسیم و یا کلرید پتاسیم از ترکیب کلرید ساخته شده از کود مرکب اشاره می کند و محتوای یون کلراید نمی تواند بیش از 3 درصد باشد، در غیر اینصورت، کود کیمیا کلر است.

اشاره به عنصر پتاسیم در شکل کلرید پتاسیم را می توان به محصولات monochloro و diclofen تقسیم، کلر به عنصر پتاسیم است فرم کلرید پتاسیم، آمینو اسید عنصر نیتروژن برای اوره و دیگر یون های غیر کلرید ساخته شده از دو کلر است یک ترکیب پتاسیم به شکل کلرید پتاسیم، ترکیب نیتروژن به شکل آمونیاک کلرید.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود