شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اثربخشی و اقدامات آمینو اسید

اسید گلوتامیک اسید، آرژینین و اسیدپارشی اسید، سیستین، L - dopa تابع درمان برخی از بیماری ها مانند آمینو اسیدها، عمدتا مورد استفاده در درمان بیماری های کبدی، بیماری های دستگاه گوارش، مغز، بیماری های قلبی عروقی، بیماری تنفسی و استفاده از انرژی های عضلانی ، تغذیه کودکان و سم زدایی، و غیره علاوه بر این، مشتقات اسید آمینه در درمان سرطان وعده داده اند.

تغذیه غذا، درباره عملکرد اسید آمینه صحبت کنید

عمل آمینو اسید

1 هضم و جذب پروتئین ها در بدن توسط اسیدهای آمینه انجام می شود: به عنوان اولین عناصر تغذیه ای پروتئین در بدن و نقش آن در تغذیه غذا واضح است اما نمی تواند به طور مستقیم در بدن انسان استفاده شود از طریق مولکول های کوچک به اسید آمینه پس از استفاده می شود.

2. تعادل نیتروژن: وقتی که کیفیت و کمیت پروتئین در رژیم غذایی روزانه مناسب است، مقدار نیتروژن مصرف شده برابر با مقدار نیتروژن است که از کود، ادرار و پوست خارج می شود، که کل تعادل نیتروژن نامیده می شود. این در واقع یک تعادل بین پروتئین و اسیدهای آمینه است که به طور مداوم سنتز شده و تجزیه می شوند. پروتئین باید در محدوده خاصی نگه داشته شود و بدن بتواند متابولیسم پروتئین را برای حفظ تعادل نیتروژن تنظیم کند. مکانیسم تعادل می تواند از طریق تغذیه پروتئین اضافی و فراتر از توانایی بدن برای تنظیم آن نابود شود. پروتئین در همه غذا خوردن نیست و پروتئین در بدن هنوز هم شکسته شده است و تعادل نیتروژن منفی به طور مداوم حضور دارد. اگر شما در حال انجام اقدامات اصلاحی نیستید، در نهایت منجر به مرگ آنتی بادی خواهد شد.

3. تبدیل به قند یا چربی: catabolism اسید آمینه تولید a-ketoacid، که متابولیزه شده توسط مسیرهای متابولیسم قند یا چربی با خواص مختلف است. A-ketoacid می تواند برای تولید اسیدهای آمینه جدید استفاده شود یا به قند یا چربی تبدیل شود یا به اکسیداسیون تری کاربوسی سیکلی تبدیل شود تا به CO2 و H2O تجزیه شود و انرژی را آزاد کند.

4، در آنزیم، هورمون، برخی از ویتامین شرکت می کنند: شیمیدان آنزیم پروتئین است (مولکول های اسید آمینه) مانند آمیلاز، پپسین، کولین استراز، آنژیوازید کربنیک، ترانس آمیناز و غیره. اجزای هورمون حاوی نیتروژن، پروتئین یا مشتقات آنها مانند هورمون رشد، هورمون تیروتروپیک، اپینفرین، انسولین و هورمون enterotropic. بعضی از ویتامین ها از اسید آمینه ساخته شده یا با پروتئین ترکیب شده اند. آنزیم ها، هورمون ها و ویتامین ها نقش مهمی در تنظیم توابع فیزیولوژیکی و متابولیسم کاتالیزور دارند.

5. الزامات اسید آمینه ضروری بدن انسان: میزان لازم اسید آمینه ضروری برای بزرگسالان حدود 20 درصد از نیاز پروتئین، 37 درصد است.

آمینو اسید

1. طول عمر

اگر بدن در افراد سالمند فاقد پروتئین باشد، سنتز تضعیف می شود. به طور کلی، افراد مسن نیاز به پروتئین بیشتری نسبت به بزرگسالان دارند و تقاضا برای متیونین و لیزین بالاتر از بزرگسالان جوان است. افراد بالای 60 سال باید حدود 70 گرم پروتئین در روز مصرف کنند و نیاز به پروتئین حاوی اسیدهای آمینه لازم را به شیوه ای کامل و مناسب مانند پروتئین با کیفیت بالا و طول عمر داشته باشند.

2. اسیدهای آمینه به طور عمده در تهیه ترکیبات آمینو اسید ترکیب شده، و همچنین داروهای درمانی و داروهای پپتید مصنوعی استفاده می شود. بیش از صد اسیدهای آمینه در حال حاضر به عنوان دارو استفاده می شود، از جمله 20 اسید آمینه که پروتئین را تشکیل می دهند و بیش از 100 اسید آمینه که غیر پروتئینی را تشکیل می دهند.

با ترکیب انواع آمینو اسید ترکیب مواد مخدر در تزریق وریدی مدرن تغذیه و رژیم غذایی "عناصر" موقعیت بسیار مهمی در درمان، تغذیه، حفظ حیوانات بیمار در معرض خطر نجات زندگی، نقش مثبت برای تبدیل شدن به یکی از انواع پزشکی ضروری در پزشکی مدرن

آنتیبادی از غذای ضروری غذای انسانی برای زنده ماندن، به منظور حفظ عملکرد فیزیولوژیکی، بیوشیمیایی، ایمنی و فعالیت های طبیعی مانند رشد، متابولیسم بدن پس از هضم، جذب، متابولیسم، رشد و توسعه آنتی بادی ها، سلامت روان، پیشگیری از نقص، طول عمر فرایند یکپارچه، به عنوان تغذیه نامیده می شود. مواد تشکیل دهنده فعال در مواد غذایی مواد مغذی نامیده می شود.

همانطور که بدن انسان سازنده ترین مواد اولیه پروتئین ها، چربی ها، کربوهیدرات ها، نمک های معدنی (یعنی مواد معدنی، از جمله عناصر اصلی و عناصر کمیاب، ویتامین ها، فیبر آب و مواد غذایی) نیز بدن انسان مورد نیاز مواد مغذی است. تغذیه در بدن، اما آنها در فرآیند متابولیسم متمايل هستند، شرکت می کنند، فعالیت های زندگی را ترویج و تنظیم می کنند. بدن از طریق غذا با جهان خارج ارتباط برقرار می کند، ثابت نسبی محیط داخلی را حفظ می کند و وحدت را کامل می کند و تعادل محیط داخلی و خارجی.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود