شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

فعالیت فیزیولوژیکی اسید آمینه و جذب

اسید Humic (اسید هومیک، اختصار HA) یک بقایای گیاهی و حیوانی است؛ اسید آمین به طور عمده گیاه باقی مانده است، از طریق تجزیه و تجزیه میکروبی و همچنین یک سری از فرآیند واکنش ژئو شیمیایی پیچیده و جمع آوری یک کلاس از مواد آلی است. این ترکیب از ترکیبات معطر و دسته های مختلف آن از اسیدهای آلی پلیمری تشکیل شده است که دارای فعالیت فیزیکی و جذب، ترکیبات آمینو اسید، تبادل و سایر توابع است. اسید هومیک، عنصر اصلی کربن، هیدروژن، اکسیژن، نیتروژن، گوگرد، ترکیبات معطر فنول چند منظوره و ترکیبات نیتروژن پلی استایرن است.

به طور گسترده ای در زغال سنگ کم، خاک آمینو اسید، رسوبات آب، مدفوع حیوانات، کود آلی، بقای حیوانات و گیاهان و غیره توزیع شده است. ما اغلب خاکی را سیاه می بینیم، به این دلیل که اسید هومیک اسید (که اسید هومیک اسید نداشت، زرد است) در زغال سنگ کم (ذغال سنگ، منیزیم، ذغال سنگ نارس)، محتوای اسید هیومیک بالاترین (30 تا 80 درصد) پس از کمپوست آلی (حدود 5 تا 20 درصد). زغال سنگ به صورت مصنوعی اکسید شده (به عنوان درمان با هوا، آمونو اسید ازن یا اسید نیتریک) برای تشکیل اسید هومیک بازسازی شده

با توجه به حلالیت در حلال و طبقه بندی رنگ، آمینو اسید را می توان به سه جزء تقسیم کرد: ① در استون یا بخشی از اتانول حل شده به نام قهوه اسید؛ ② نامحلول در بخشی استون به نام اسید fulvic سیاه و سفید؛ ③ محلول در آب یا نازک است. قسمت اسید اسید fulvic نامیده می شود

برای کشاورزی می توان به عنوان افزودنی های مواد مغذی، ریشه زایی و افزودنی های کود زووانگنگ، کولر خورشیدی، تنظیم کننده رشد گیاه، ترکیب کود کود برگ، عامل خنک کننده آمینو اسید، عامل خشکسالی، ترکیب مواد مخدر کود، و نیتروژن، فسفر، پتاسیم و دیگر ترکیبات عناصر با کود اسید هومیک، با بهره وری کود، بهبود خاک، تحریک رشد محصول، بهبود کیفیت محصولات کشاورزی و سایر توابع. اسید هومیک و سدیم، آترازین و دیگر سموم دفع آفات، آمینو اسید می تواند اثربخشی، مهار سمیت باقی مانده را بهبود بخشد؛ هومات سدیم در درمان پوسیدگی سیب موثر است.

اسیدهای آمینه در نقش رشد گیاهان سه مورد دارد: 1) مواد افزودنی مواد مغذی نیتروژن آلی؛ 2) عامل کلات یون فلز. (کلسیم، منیزیم، آهن، منگنز، روی، آمینو اسید مس، مولیبدن، بور، سلنیوم و غیره) به راحتی به وسیله یون های فلزی پیچیده (شیمیایی)، و عناصر و عناصر ضروری ( کلسیم، بهبود عملکرد گیاه مواد مغذی مختلف، 3) آماده سازی آنزیم. اسیدهای آمینه شتاب دهنده ها و کاتالیزورها برای سنتز آنزیم های مختلف در گیاهان است، آمینو اسید که نقش مهمی در متابولیسم گیاهان دارد. با این حال، اسیدهای آمینه در خاک به راحتی توسط باکتری جذب می شود، تجزیه، آن را نباید به عنوان یک کود پایه در خاک استفاده می شود، اما ساخته شده از کود برگ، اسپری بر روی برگ، به طوری که گیاهان به طور مستقیم از طریق جذب برگ آمینه اسیدها و دیگر عناصر.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود