شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

آمینو اسید طبیعی است

اسید آمینه چیست؟ اسیدهای آمینه به طور عمده در پزشکی برای تهیه تزریق آمینو اسید های ترکیبی استفاده می شوند، همچنین به عنوان عامل های درمانی و سنتز داروهای پپتیدی مورد استفاده قرار می گیرند. آمینو اسید در حال حاضر چند صد نوع آمینو اسید وجود دارد که به عنوان مواد مخدر مورد استفاده قرار می گیرند، از جمله 20 نوع اسید آمینه که پروتئین و 100 نوع اسید آمینه را تشکیل می دهند که غیر پروتئینی هستند.

اسیدهای آمینه برای تنظیم قند خون، آمینو اسید برای دیابت، رژیم غذایی، پیشگیری و درمان هپاتیت حاد ناشی از عملکرد غیرطبیعی کبد استفاده می شود که برای ضعف فیزیکی و انواع بیماری هایی که از طریق از دست دادن پروتئین مصرف می شوند، مورد استفاده قرار می گیرد. اما هنوز هم بسیاری از مردم نگران هستند که اسید آمینه دارای عوارض جانبی، آمینو اسید جزئیات زیر از عوارض جانبی آمینو اسید.

عوارض جانبی آمینو اسید: علت چاقی، آمینو اسید آمینو اسید برای کمبود پروتئین و بیماران ناتوان کننده، نارسایی کبد و کلیه، ضعف عضلانی، اگر طبیعی است و تغذیه در حال حاضر بسیار فراوان است، پروتئین بدن یا اضافه شدن اسید آمینه بیش از حد، باعث چاقی می شود

عوارض جانبی آمینو اسید از دو: علت ناراحتی فیزیکی، برای ظرفیت گوارشی کودکان سالم کودکان سالم مناسب برای مصرف است، دارو سوم، آمینو اسید ناخواسته خوردن ناخوشایند انواع ناراحت کننده است.

عوارض جانبی اسید آمینه سه: رژیم غذایی با پروتئین بالا سبب افزایش شیوع نفروپاتی دیابتی می شود. اسیدهای آمینه رژیم غذایی با پروتئین بالا هستند، مصرف بیش از حد آمینو اسید می تواند به دیابت منجر شود.

اسید آمینه دارای اثرات متابولیکی متفاوت در نوزادان و بزرگسالان است. استفاده از اسید آمینه اسید معمولی، نوزادان و کودکان جوان در فعالیت فنیل آلانین هیدروکسیلاز کم است، آمینو اسید به راحتی برای تولید فنیل آلانینمی بالا استفاده می شود. و کمبود تیروزین؛

بنابراين نوزادان و كودكان مبتلا به انفوزيون اسيد آمينه بايد ميزان فنيل آلانين، متیونين، گليسين، مقدار سيستئين، تيروزين، هيستيدين را افزايش دهند تا طيف آمينواسيد پلاسما برای حفظ عادات سالم داشته باشند. این محصول با ویژگی های متابولیسم نوزاد، با کاهش میزان فنیل آلانین، متیونین، گلیسین، افزایش مقدار سیتستین، تیروزین، هیستیدین، آمینو اسید برای پاسخگویی به نیازهای تغذیه ای کودکان، سازگار است.

اسیدهای آمینه واحد اساسی پروتئین شامل پوست، ناخن، مو از پروتئین تشکیل شده و مو 90 درصد از ترکیب کلاژن را تشکیل می دهد. اسید آمینه مورد استفاده در مو و پوست، نه تنها در بالا گفته می شود برای اضافه کردن تغذیه، اضافه کردن آب، بلکه می تواند عملکرد سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشد، آمینو اسید افزایش سم زدایی سیستم لنفاوی، افزایش حساسیت پوست حساس اثر خوب است ، آمینو اسید و می تواند مو را حفظ و فیبر کلاژن پوست و الیاف الاستیک از رشد طبیعی، آمینو اسید برای حفظ ظریف و انعطاف پذیر پوست، برای حفظ الاستیک مو.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود