شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

آمینو اسید نقش

1، هضم و جذب پروتئین در بدن از طریق اسید آمینه برای تکمیل: به عنوان بدن از اولین عناصر تغذیه پروتئین، نقش آن در تغذیه مواد غذایی واضح است، اما نمی تواند به طور مستقیم در بدن انسان استفاده می شود، و توسط تبدیل شدن به یک مولکول کوچک از اسیدهای آمینه استفاده می شود.

2، اثر تعادل نیتروژن: هنگامی که رژیم غذایی روزانه پروتئین و مقدار مناسب، مصرف نیتروژن از دفع مدفوع، ادرار و پوست نیتروژن برابر است، به عنوان کل تعادل نیتروژن شناخته شده است. در واقع پروتئین و اسیدهای آمینه بین سنتز مداوم و تجزیه تعادل بین است. مصرف نرمال روزانه پروتئین باید در محدوده مشخصی حفظ شود، به طور ناگهانی میزان مصرف غذا را افزایش یا کاهش می دهد، بدن همچنان می تواند متابولیسم پروتئین را برای حفظ تعادل نیتروژن تنظیم کند. خوردن بیش از حد پروتئین، فراتر از بدن برای تنظیم توانایی تعادل مکانیسم، نابود خواهد شد. پروتئین نداشته باشید، پروتئین بدن هنوز هم تجزیه می شود، تعادل نیتروژن منفی را حفظ می کند، اگر نه به موقع اقدامات لازم را انجام دهد، در نهایت منجر به مرگ آنتی بادی خواهد شد.

3، به قند یا چربی: کاتابولیسم اسید آمینه تولید شده توسط A-کتو اسید، با ویژگی های مختلف، مسیر متابولیسم قند یا لیپید برای متابولیسم. ال-کتو اسید می تواند به اسیدهای آمینه جدید تبدیل شود یا به قند یا چربی تبدیل شود یا به اسید تریکربوکسیلیک به اکسیداسیون به CO2 و H2O و انرژی آزاد شود.

4، درگیر در ترکیب آنزیم ها، هورمون ها، برخی از ویتامین ها است: ماهیت شیمیایی این آنزیم یک پروتئین است (مولکول های اسید آمینه) مانند آمیلاز، پپسین، کولین استراز، آنژیوازید کربن، ترانس آمیناز و غیره. ترکیب هورمون حاوی نیتروژن یک پروتئین یا مشتق آن است، مانند هورمون رشد، هورمون تحریک کننده تیروئید، آدرنالین، انسولین، ترویج هورمون روده و غیره. برخی از ویتامین ها توسط اسید آمینه یا در ترکیب با پروتئین ها تبدیل می شوند. آنزیم ها، هورمون ها، ویتامین ها در تنظیم عملکرد فیزیولوژیکی، متابولیسم کاتالیزور نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

5، نیاز بدن به اسید آمینه های ضروری: الزامات اسید آمینه ضروری بزرگسالان حدود 20٪ از الزامات پروتئین، - 37٪.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود