شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اسیدهای آمینه هر اثر در گیاهان

اسیدهای آمینه اساسی ترین مواد تشکیل دهنده پروتئین های زیستی هستند و به فعالیت های زندگی مرتبط هستند. آنها واحد های اساسی هستند که مولکول های پروتئینی را در موجودات زنده تشکیل می دهند و از فعالیت های زیست محیطی نزدیک به یکدیگر نزدیک هستند. این یک ویژگی فیزیولوژیک ویژه در آنتی بادی است که یکی از مواد مغذی ضروری موجود در ارگانیسم است.


با توجه به ماهیت اسید آمینه، آن را یک اثر تبلیغی منحصر به فرد بر رشد گیاه، به خصوص فتوسنتز، به ویژه گلیسین، که می تواند مقدار کلروفیل را افزایش می دهد گیاهان، افزایش فعالیت آنزیم، نفوذ دی اکسید کربن، ترویج فتوسنتز قوی تر ،، افزایش مقدار Vc و قند نقش مهمی دارد.


اسپری کردن گیاه یا استفاده از کود مایع تغذیه ای اسید آمینه می تواند مواد مغذی مختلف گیاهی مورد نیاز برای تشدید انباشت ماده خشک و از ریشه های گیاه یا برگ به بخش های دیگر از سرعت و مقدار عملیات، تعدیل تعداد زیادی از عناصر، عناصر ردیابی و هر نسبت مواد مغذی و تعادل دولت، که نقش مهمی در تنظیم رشد طبیعی گیاهان دارد.


اسید آمینه نیز می تواند به عنوان عوامل پیچیده عمل کند. N، P، K و دیگر عناصر بزرگ، Zn، Fe، Cu، Mn، B، Mo و سایر عناصر کمیاب در بدن مواد ضروری است. محصولاتی که اغلب از عدم نشانه های عناصر خاصی رنج می برند، به دلیل کم بودن مقدار کسر مؤثر که می توانند توسط محصول و آمینو اسیدها جذب شوند و با عناصر کمتر حل کننده جذب شوند، برای محافظت از عناصر مورد نیاز برای محصول و ایجاد حلالیت خوب، به راحتی جذب می شوند توسط کلات های زراعی، که منجر به جذب گیاه می شود.


اسیدهای آمینه می تواند رشد ریشه، نهال های قوی، گیاهان سالم را افزایش دهد، عملکرد فتوسنتز برگ و مقاومت در برابر عملکرد را افزایش دهد. مقاومت به آفات و بیماری ها، انواع محصولات مختلف افزایش قابل توجهی در عملکرد دارندپست الکترونیکی: info@agronaturetech.com


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود