شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

EDTA Chelates نقش

EDTA Chelates نیروی Chelating نشان دهنده استحکام اتصال عامل کلات و یون فلز است و مقدار کلات نشان دهنده مقدار عامل کلات است که chelates یون های فلزی.

بعضی افراد در فرمول واقعی با اضافه کردن عامل کلات روبرو می شوند یا پدیده پوسته پوسته شدن خواهند داشت، در مورد نیروی جویدن به اندازه کافی نگران نخواهند بود، EDTA کلات ها و یون های فلزی را نمی توان به طور موثر ترکیب کرد، مقدار واقعی عامل کلات در محل، در نتیجه پدیده پوسته پوسته شدن

برای جلوگیری از وقوع پوسته پوسته شدن موثر، دو راه وجود دارد؛ یکی مهار اولیه تشکیل مقیاس است، یکی پس از حذف مقیاس موثر است. این دو روش به ترتیب به نقش پراکندهنده های شیمیایی و عامل های کلات مربوط می شوند.

پراکنده کننده کلات داراي وزن مولکولی بزرگ است که می تواند ذرات کوچکي از کلسيم کلسيم، MgCO3 را به طور مؤثری مهار کند تا ذرات بزرگي از مقياس را تشکيل دهد، اما نياز اتصال يوني فلزي ضعيف است، EDTA کلات ها مانند اسيد استيک فسفريک، PAA، کپسول پروپيلن کادوپروپيلن هستند. کلات نقش ترکیب و یون های فلزی به شدت با هم ترکیب می شوند، می توانند به طور موثر بر روی سطح مقیاس سوبسترا حذف شوند، مانند EDTA مشترک، DTPA، HEDTA و غیره.

به سادگی، عامل کلات یک ماده پاک کننده زدایی است، EDTA Chelates chelating dispersant یک مهار کننده مقیاس است، اگر دو مورد با استفاده، یکدیگر را تکمیل کنند.

برای تمیز کردن مواد، تصمیم به تمیز کردن اثر به طور عمده چهار جنبه: 1، درجه حرارت؛ 2، نیروی مکانیکی؛ 2، سورفاکتانت؛ 4، عامل chelating، دو اول نیاز به تکرار نیست، همه ما تجربه عمیق دارند، برای همه مواد سورفکتانت، همه ما می دانیم که نقش خود را برای امولسیون مواد نفتی، EDTA چلاتان به طوری که در آب حل، به طوری که برای رسیدن به اثر تمیز کردن.

با این حال، اگر یون فلز در ماده چرب باشد، یک پیوند فلزی به سطح سوبسترا می باشد و سورفاکتانت نمی تواند باند را به طور کامل شکست دهد. EDTA Chelates بنابراین، در روش معمول، ما مقدار سورفکتانت را افزایش می دهیم و دمای و نیروی مکانیکی را افزایش می دهیم برای دستیابی به اثر تمیز کردن، اما عامل کلات می تواند ترکیب خوب این یون های فلزی باشد، به طوری که از روغن خارج شود ، به طوری که شما می توانید مقدار سورفکتانت را در فرض مصرف کم انرژی کاهش دهید.

مواد شیمیایی Chelating به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله مواد شوینده، EDTA Chelates عناصر مواد مغذی کشاورزی، پاک کننده های صنعتی، صنایع کاغذ و عکاسی. عناصر رقیق Chelating در برنامه های کاربردی کشاورزی می تواند بافت اصلاح شده و کمبود مواد مغذی، EDTA کلات به حداقل در نتیجه افزایش عملکرد و اثربخشی. استاندارد EDTA شناخته شده پیچیده ای است که آهن و سایر عناصر کمیاب را در محلول حفظ می کند و بنابراین اغلب در شرایط زراعتی استفاده می شود که در آن می توان به طور قابل توجهی کاهش عملکرد محصول به علت آهن و سایر عناصر کمیاب را به دست آورد.

با این حال، استفاده طولانی مدت از محصولات EDTA به طور فزاینده مورد توجه است. عوامل شیمیایی سنتی مانند EDTA یا DTPA دچار زیست تخریب پذیر هستند و به طور کلی در محیط های انباشته شده و در رودخانه ها و دریاچه ها، فرایندهای تصفیه خاک و آب شناسایی شده اند. EDTA Chelates به همین دلیل است که اخیرا IDHA chelator جدید زیست تخریب پذیر توسعه یافته است.

اسید iminodisuccinic اسید چسبدار سبز در مقایسه با پراکنده کننده شیمیایی مرسوم، تاثیر بسیار خوبی در یون های کلسیم و یون های مس دارد. سنتز اسید iminodisuccinic در فرآیند سفید کردن پارچه پنبه / پارچه کتان، به طور موثر می تواند یون های فلزی را شسته و باعث بهبود اثر مو و قدرت ① می شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

Copyright © شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود