شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نقش عامل های Chelating در کود

تحت شرایط عادی محیط زیست، فلزات سنگین در خاک بر روی سطح جامد خاک جذب می شوند و در خاک خاک های خاکی به علت جمع شدن فلزات سنگین در خاک باقی می مانند. بنابراين استفاده از مواد خالص فلزات سنگين به خاک مي تواند فعاليت و قابليت زيستي فلزات سنگين را در خاک بهبود بخشد و موجب جذب و جذب آن شود.

نقش عوامل کلات در کود ها حفاظت از کاتیون های فلزی در عناصر ریز از یون های منفی قوی به دست آمده در خاک برای تولید نمک های ناسازگار است که ثابت می شوند. سپس بهترین عامل کلات باید pH خاک بهتر را برای انطباق با محصول، نه تخریب سریع محصول منفی است، فقط با پشتیبانی فنی همراه است. تقلب ساده، افرادی که طرفدار نیستند. مزیت IDHA حفاظت از یون های عنصر کشف شده است، مضرات افزایش حجم مولکولی است. البته تفاوت نه تنها در اینجا، مانند غیر IDHA، حجم مولکولی برای جذب کوچک است، بلکه ثبات نیز برای تضمین، آسان بودن در عملکرد یا شکست استفاده می شود. بنابراین هنگام ساخت محصولات خاص، باید تکنولوژی خاصی را پشتیبانی کند. در واقع، فناوری غیر تشویق، دشوارتر است. کارکنان فنی SOTOUS در معرفی محصولات خود، به تکنولوژی انتشار برگ اشاره دارند که محصولات غیر شفاف آنهاست که مزایای آن را دارد. من فقط به فناوری IDHA اضافه میکنم نه آن را انکار کنم. محصولات اصلی عناصر ردیابی غیر chelating هستند، اما این به سادگی undefeated بدون تقلب، در این زمینه، فناوری IDHA از نظر دیدگاه، در مزایای کاربرد خاک بیشتر در حال ایجاد است.

اسپری برگ و خاک در بدن IDHA مشابه نیست، IDHA در سطح اسپری استفاده نمی شود، اما در بازده جذب محدود، از طریق تکنولوژی مشابه می تواند حل شود. اما اگر هیچ محصول تطبیقی ​​IDHA وجود نداشته باشد، جویدن استفاده از شاخ و برگ، کارایی قطعا در اروپا تاثیر خواهد گذاشت، تکنولوژی IDHA chelating تا حد زیادی جایگزین EDTA شده است. نه تنها در زمینه محصولات کشاورزی. بایر در بازارهای جهانی دارویی و صنعتی برای ترویج عناصر ردیابی مواد شیمیایی IDHA، برنامه گسترده تر. IDHA از سطح فنی، برنامه کاربردی برگ و خاک کاربردی نیست، ADOB Adam Kate IDHA صحبت می کند که عمدتا در شاخ و برگ استفاده می شود، معنای اصلی این است که اسپری برگ سریعتر و موثرتر است. HBED به خصوص برای استفاده از خاک های سرپایی فوق العاده با pH بالاتر از 10، توصیه می شود خاک، برای حل مشکل مشکلات خاک قلیایی خاک می تواند ردیابی مشکل در شمال غربی چین، بازار سیچوان را جذب ...

HBED برای خاک قلیایی شدید طراحی شده است. در خاک شمال غربی، استفاده از عناصر شیمیایی EDTA جذب نمی شود.

111.jpg


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

Copyright © شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود