شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

کاربرد اسید هومیک در تولید

اسید هیومیک اغلب تنها به عنوان جزء اصلی ماده آلی خاک در تولید میوه استفاده می شود و بیشتر تولید کنندگان میوه به علت ماهیت، عملکرد و کاربرد آن، دانش و تحقیق کافی ندارند. Humic Acid بنابراین، با توجه به نتایج تحقیقات انجمن صنایع هیدروکسید اسید چین در خانه و خارج از کشور، همراه با تولید میوه و باروری درخت میوه، استفاده از اسید هومیک در تولید میوه به شرح زیر است:

اسید هیومیک (هومیک اسید، هورمون مختلط)، اسید هومیک معمولا به عنوان یک گروه از ترکیبات حاوی ساختار معطر است که در طبیعت با مواد اسیدی آمورف مشابه است. اسید Humic پویایی است و بقایای گیاهی (عمدتا گیاهان) از طریق تجزیه میکروبی و ژئوشیمیایی و سنتز یک طبقه از پلیمرهای ماکرومولکول آلی طبیعی، به ویژه کربن، هیدروژن، اکسیژن، نیتروژن، فسفر، گوگرد و سایر عناصر، علاوه بر این، حاوی مقدار کمی از کلسیم، منیزیم، آهن، سیلیکون و دیگر عناصر. ساختار مولکولی بسیار پیچیده است، با هسته معطر به عنوان بدن اصلی با انواع گروه های کاربردی، عمدتا هیدروکسیل، هیدروکسیل فنل، کوئینون، هیدروکسیل الکل، غیر کینون کربن مبتنی بر، methoxy و غیره اسیدهای هومیک اغلب به عنوان اسید هومیک و اسید فلوویک نیز شامل می شود.

اسید هیویک به ماده پودر شکننده قهوه ای به رنگ سیاه است، اسید هومیک به راحتی در حلال های آلی قطبی آلی قلیایی و اتیل دو آمین آزاد می شود. اسید فولویک می تواند در آب و هر حلال های آلی مثل قلیایی، محلول اسیدی و اتانول حل شود. اسید هیومیک دارای ویژگی های شیمیایی کلوئیدی، فعالیت سطح، اسیدیته ضعیف و گروه های فعال اسیدی، تبادل یونی، ترکیب شیمیایی، بازسازی، هومیک اسید، پایداری شیمیایی، تجزیه فوتونی، اصلاح شیمیایی و فعالیت بیولوژیکی است.


مواد Humic به طور گسترده ای در خاک، زغال سنگ، آب و دیگر محیط های طبیعی استفاده می شود. اسید هومیک طبیعی را می توان به عنوان اسید هومیک خاک، اسید هومیک، اسید هومیک و غیره در زمینه موجود تقسیم کرد. از آنجا که اسید هیومیک دارای عملکرد خاص است، آن نقش منحصر به فرد در کنترل شن و ماسه، مرمت خاک، درمان فاضلاب شهری، ساخت و ساز کشاورزی کشاورزی، تولید محصولات کشاورزی سبز، توسعه دارو و محصولات بهداشتی است. اسید هومیک جریان اصلی مواد هومیک در محیط دارای اثر محافظتی بر سلامت بیولوژیکی و سلامت انسان است، اما همچنین دارای سمیت و عوامل بیماریزای خاص است و باید مورد استفاده منطقی قرار گیرد. در حال حاضر، محصولات اصلی توسعه یافته در صنعت میوه کودهای شیمیایی، آفت کش ها، جذب آب و غیره است.

آفت کش های هومیک آفت کش ها به تمرکز عمومی در مورد ایمنی میوه ها و ایمنی محیط زیست تبدیل شده است، لذا ضروری است که سموم سبز با راندمان بالا، سمیت کم، ایمنی و اقتصاد در درختان میوه توسعه یابد. آفت کش های اسید هومیک یک مجموعه آفت کش است که از اسید هومیک و آفت کش ها تشکیل شده است که دارای خصوصیات دوگانه اسید هومیک و آفت کش است و نوعی آفت کش جدید از درخت سبز میوه است. ترکیبات اسید هیومیک یک نوع از مواد با سطح وسیع داخلی و جذب شدید. سموم شیمیایی شیمیایی دارای عملکرد آهسته و هم افزایی هستند، باعث کاهش سمیت، تضعیف جذب و کاهش دوز می شوند.


مواد نگهدارنده آب اسید هومیک مواد اولیه اسید هومیک هستند. عامل نگهدارنده آب اسید هومیک، که توسط Copolymerization پیوند ایجاد شده بود، تعداد دفعات و 120 برابر بیشتر از سالین نرمال و نرمال بود و اثرات واضحی از مقاومت به خشکی و افزایش استفاده از آب داشت.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود