شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

دانش اساسی هومیک اساسی

1. اسید هیومیک ترکیبی از ترکیبات اصلی ماکرومولکول آلی است. به طور گسترده ای در طبیعت وجود دارد، نسبت اسید هومیک به خاکستر بزرگترین، اسید هیومیک خاک ترکیبی از ترکیبات پیچیده ناهمگن از وزن مولکولی است polydisperse، مخلوط طبیعی، وزن مولکولی بالا، زرد به سیاه، آمورف، کلوئیدی، چربی و ترکیب پلی اتیلوریتی ارگانیک آلی، نمی تواند از ساختار شیمیایی تک استفاده کند.

دوم، کدام اسید هومیک است؟

1، اسید هیومیک خاک متولد شد، عمدتا گیاه تحت عمل میکروارگانیسم ها در تشکیل یک کلاس از مخلوط ترکیبات آلی ماکرومولکول خاص.

2، اسید هیومیک زغال سنگ تجزیه و تحول میکروبی گیاهان است، اما همچنین پس از اثرات زمین شناختی و شیمیایی طولانی مدت و تشکیل یک کلاس از ترکیبات آلی ماکرومولکولی.

سوم، ساختار و عملکرد اسید هومیک

1، ساختار

اسید هیومیک یک کلاس از اسید ضعیف آلی طبیعی است که شامل اسید فلوویک، اسید فلوویک سیاه و سه جزء قهوه ای است.

2، ترکیب عناصر

اسید هومیک ذغال سنگ و مواد آلی خاک در اسید هومیک دارای ساختار مشابه و ماهیت عناصر اصلی کربن هیدروکسید اسید، هیدروژن، اکسیژن است، مقدار کمی از نیتروژن و گوگرد، علاوه بر انواع مختلفی از گروه های کاربردی وجود دارد.

3، نقش اسید هومیک

مواد آلی خاک به طور کلی بالاتر از اسید هومیک است، اسید هومیک در اسید خورنده بدن اصلی و ترکیب آن با یون های فلزی است، اسید هومیک اسید فعال ترین و موثر ترین ماده آلی است.

(1) اثر مستقیم اسید هومیک

افزایش رشد گیاه و افزایش تولید محصول.

(2) اثر غیر مستقیم

نقش فیزیکی

A. بهبود ساختار خاک. B. پیشگیری از ترک خوردگی خاک و فرسایش. C. افزایش ظرفیت نگهداری خاک، بهبود مقاومت در برابر سرما. D. رنگ خاک را تیره تر، جذب انرژی خورشیدی را افزایش می دهد. اثر شیمیایی ②. A. تنظیم pH خاک. B. بهبود و بهینه سازی جذب گیاهان مواد مغذی و آب. C. افزایش ظرفیت بافر خاک. D. در شرایط قلیایی، عامل شیمیایی طبیعی است (با اکسید فلزی ترکیب شده، جذب گیاه را ترویج می دهد). E. غنی از مواد آلی و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد گیاه. F. بهبود حلالیت کودهای آلی و کاهش تلفات کود. G. عنصر مواد مغذی به حالت ای که به راحتی توسط گیاه جذب می شود تبدیل می شود. H. می تواند جذب نیتروژن گیاه را تقویت، کاهش بی حرکتی فسفر، می تواند نفوذ به خاک در نیتروژن، فسفر و پتاسیم و سایر عناصر، جعبه حفاظت در خاک ذخیره شده، و می تواند روند مواد مغذی را در بدن بدن، سرعت بخشیدن به استفاده از کود معدنی بنابراین اسید هومیک "ذخیره" برای عناصر مواد مغذی گیاهی و مواد فعال فیزیولوژیکی است.

③ اثرات بیولوژیکی

A. تحریک رشد و بازتولید میکروب های مفید در خاک. B. بهبود مقاومت طبیعی بیماری گیاه، مقاومت در برابر آفت.

چهارم، انواع و خصوصیات اسید هومیک اسید معمولا استفاده می شود

در حال حاضر، اسید هومیک به طور معمول به عنوان کود مورد استفاده قرار می گیرد به اسید هیمیک لیگنیت، اسید هیومیک زغال سنگ، ذغال سنگ نارس (اسید هیومیک).

1، اسید هیمیک lignite مرحله دوم فرایند محصولات ذغال سنگ (Diagenetic) است، به فاز زغال سنگ تلخ هیچ اسید هومیک، اسید هومیک لیگنیت در محتوای عمومی 1-85٪، قهوه ای قهوه ای قهوه ای، سیاه، با توجه به به عمق می تواند به تقسیم شود

(1) لیگنیت خاک: درجه زغال سنگ کم عمق، کم کربن، محتوای اسید هومیک بالاتر است، به طور کلی بیش از 40٪.

(2) زغال سنگ روشن قهوه ای: درجه عمیق تر از زغال سنگ، محتوای کربن بالاتر است، محتوای اسید هومیک کم است، به طور کلی 1-10٪.

(3) لیگنیت متراکم: بین (1) و (2) بین مقدار اسید هومیک اسید تا حدود 30٪.

2، اسید هومیک اسید که منجر به زغال سنگ شد، معمولا به عنوان جانسون شناخته می شود. به طور کلی به سطح لجن، ذغال سنگ بتمن، انتراسیت، از طریق هوا، آفتاب، باران و برف، شن و ماسه، منجمد و دیگر نفوذ هوا و شکل گیری محصول نزدیک به آن یا در معرض آن قرار گرفته است. اسید هیمیک تولید شده در این فرآیند، اسید هومیک اسید است که در آن هوای آزاد، اسید هومیک بازسازی شده طبیعی نیز نامیده می شود، مقدار اسید هیومیک در ذغال سنگ آفتاب به میزان قابل توجهی از 5 تا 80 درصد متغیر است.

3، ذغال سنگ نارس (ذغال سنگ، ذغال سنگ و غیره) اسید هومیک

ذغال سنگ ذغال سنگ مرحله اولیه تشکیل زغال سنگ است، همچنین به عنوان ذغال سنگ ذغال سنگ، ذغال سنگ قهوهای مایل به زرد چینی شناخته شده در 20-40٪. ذغال سنگ نارس در مواد آلی، توسط ضایعات گیاهی و ترکیب اسید هومیک تجزیه نمی شود، محتوای اسید هیومیک ذغال سنگ 40-40٪ است.

پنجم، چشم انداز توسعه کود کود هیدروکسید اسید

1، کل فرآیند مواد غذایی سبز، سیستم کنترل کیفیت کنترل، کل به اتحادیه اروپا، ایالات متحده، ژاپن و کشورهای توسعه یافته رسیده است، استانداردهای کیفیت و استانداردهای غذایی، در استانداردهای بین المللی بوده است، اما چگونه برای تولید سبز و امن مواد غذایی، مشکل اساسی در چگونگی غلبه بر آن است و برای جلوگیری از مشکل آلودگی خاک از نظر لقاح، ما باید از ترکیب کودهای آلی و معدنی پیروی کنیم، استفاده از کود اسید هومیک تنها انتخاب اسید هومیک و کود را می توان برای به دست آوردن 1 +1> 2 اثر یکپارچه ترکیب شده است.

2، تعداد زیادی از مطالعات نشان داده است که اسید هیومیک یک دوست از کود معدنی است، کود نیتروژن عامل انتشار آرام و تثبیت کننده، ترکیب کننده کود کود فسفات، عامل حفاظت از پتاس است، عنصر ردی از تنظیم کننده و عامل کلات، اسید یک اثر مهم سینرژیک بر کود، کود کودیای جهان در اورست است.

3، جهت گیری آینده از کودهای اسید humic عبارتند از: هوش مصنوعی، حرفه ای، کامپوزیت، بلند مدت، گرانول و چربی احمقانه منطقه ای.

دیده می شود که توسعه و کاربرد کودهای اسید هومیک چشم انداز وسیع است. برای تحقق سبز سازی کودهای کشاورزی به منظور ترویج و ترویج تولید و توسعه محصولات کشاورزی سبز، تنها کودهای اسید هومیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

اول، استفاده بیش از حد از کودهای معدنی و آفت کش ها به منظور آسیب و اقدامات بهبود، دهها بار مصرف کود چینی 10 برابر افزایش یافته است، اما تولید غذا تنها یک بار افزایش یافته است، که نشان می دهد که کود از مصرف سمی از مواد شیمیایی ، به گفته کارشناسان، 50 سال پس از آن، چین یک سوم زمین های زراعی را به یک زمین نابالغ متصل خواهد کرد؛ بر اساس میزان آلودگی فعلی جهان، 30 سال طول نمی کشد، زمین برای یافتن خاک پاک دشوار است.

1، ترویج تکنولوژی پیشرفته و عملی، استفاده منطقی از آفت کش ها، کود.

2، برای انجام آفت کش های بیولوژیک، پیشگیری و درمان بیماری های دشمن طبیعی، ترویج فناوری آفات.

3، برای تشویق کشاورزان به استفاده از کود مزارع

4، توسعه مواد غذایی سبز، مواد غذایی ارگانیک.

5 برای هدایت استفاده از آفت کش ها برای کاهش استفاده از استانداردهای آفت کش ها، و به تدریج میزان کودهای شیمیایی، آفت کش ها را کاهش می دهد. این یک وظیفه مهم و ضروری برای توصیه انقلاب علمی و فناوری کشاورزی است. لازم است که در اسرع وقت برنامه ریزی و اعزام شود، راهنمایی ها را تقویت کنید و به اجرای دقیق توجه کنید.

دستورالعمل های سرب به طور کامل کود آلی را بیشتر توضیح می دهد، به شدت کنترل مقدار کود اعمال می شود، کار ضروری ضروری است. این

دوم، اثر خاصی از کود حاوی اسید هومیک

اسید هیومیک یک نوع کود آلی است که دارای بالاترین ماده آلاینده و بهترین اثر است. این عامل بهبود دهنده خاک و عامل انتشار آهسته کود شیمیایی است. ترکیبی از اسید هومیک و کود شیمیایی می تواند 1 + 1> 2 از اثر یکپارچه تحقق یابد، که هر کودکی نمی تواند اثر خاصی داشته باشد.

سوم، تعدادی از اقدامات جامع برای ترویج تولید محصولات کشاورزی

در نقش تکنولوژی تولید کشاورزی، می تواند یک ارزیابی نیست، باید درمان جامع، اثر فعلی به طور قابل توجهی بهبود یافته از نظر بذر تنها شرایط برای تولید نیست، فرمول آزمایش خاک فقط کود، بارور شدن، تنها گونه های خوب، انتشار آهسته کود، راندمان بالا و کم سمیت آفت کش ها، ماشین آلات چند منظوره کشاورزی، خاک زراعی حفاظت، کود و آبیاری حفاظت از آب و سایر ادغام تکنولوژی پیشرفته کشاورزی، به منظور تشکیل کشاورزان "استفاده خواهد کرد"، " درآمد "و" تکنولوژی احمق "تنها به 1 + 1> 2 اثر خاص می رسند، هر تکنولوژی تک، هرگز امکان دستیابی به چنین یک اثر یکپارچه را نخواهد داشت.

در مورد انتخاب کود، کاربرد فعلی کود کیمیاک چند منظوره ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه است.

چهارم، نقش جامع اسید هومیک در انواع توابع

1، اسید هومیک یک عملکرد ذخیره آب و آب مواد کلوئیدی آلی است

ظرفیت تبادل کاتیون هومیک، یک بافر جذب قوی و قابلیت کتلت، می تواند استفاده از مواد مغذی خاک، خطرات بافر اسید و قلیایی و غیره را بهبود بخشد.

اسید هومیک کلوئیدی ماکرومولکولار آلی است، دارای جذب آب قوی، عملکرد ذخیره سازی آب، جذب کلسیم ذرات به طور کلی 50-60٪، در حالی که میزان جذب آب اسید هیمیک به میزان 600-600٪، بنابراین، استفاده از کودهای اسید هومیک در بهبود رطوبت خاک مفید است.

2، اسید هومیک می تواند ساختار خاک را بهبود بخشد

خاک های آلی، پیچیده ارگانیک معدنی، کلوئید معدنی معدنی به طور کلی در خاک تا 95٪ بالاتر از کود پایه خاک تاثیر خاصی دارند و نمی توان با اقدامات مصنوعی، کلوئیدهای آلی که مواد شیمایی هستند، معمولا تنها 5 ٪ از مجتمع ارگانیک معدنی، اما نقش آن به عنوان کلوئید معدنی همان است و می تواند اقدامات مصنوعی برای کنترل، استفاده از کودهای آلی، استفاده از بهبود خاک خاک اسید هومیک و کود خاک بهبود یافته، افزایش خاک محتوای از اسید هومیک در خاک، استفاده از اسید هومیک به عنوان تشکیل ساختار کل خاک از چسب، بهبود درجه آلی - معدنی غیر آلی، افزایش خاك های آب بزرگ - خاك، به طوری كه ساختار خاك بهبود می یابد استفاده از کودهای اسید هومیک به طور موثر می تواند ساختار فیزیکی خاک های مختلف را بهبود بخشد، بنابراین گفته می شود که اسید هومیک یک سیستم تهویه مطبوع با کیفیت بالا است.

3، کود مایع اسید هومیک اسید اسپری برگ، می تواند هدایت دودخانه را کاهش دهد، کاهش انتقال آب و از دست دادن. با توجه به اسپری گندم تجربی اسید فلوویک، هدایت قطعه برگ گندم در مقایسه با شاهد 33.7٪ کاهش یافت. اسپری گندم اسید fulvic نه تنها باعث کاهش هدایت دهانی برگ ها می شود، بلکه همچنین باعث کاهش باز شدن گدازه ها و بستن دهان می شود، بلکه برای تولید گندم نیز ضروری است.

4، اسید هومیک می تواند رشد ریشه های گیاهی را تحریک کند، توانایی ریشه های جذب آب را افزایش می دهد.

اسید هیومیک حاوی انواع فعالیت های شیمیایی و فعالیت بیولوژیکی گروه عملکردی است و نقش تحریک رشد و توسعه محصولات می تواند باعث جوانه زدن در اوایل بذر، ظهور زودرس، زودرس گلدهی، میوه زودرس، افزایش طول ریشه، ریشه و ریشه گیاهی و افزایش توانایی ریشه های گیاهی برای جذب مواد مغذی و رطوبت.

5، اسید هومیک می تواند عملکرد تنظیم فیزیولوژیکی گیاه خود را بهبود بخشد، مقاومت در برابر سرما محصول را بهبود بخشد.

استفاده از کود حاوی اسید هومیک می تواند فعالیت آنزیم ها در خاک و بدن گیاه را تقویت کند، متابولیسم فیزیولوژیکی محصولات را تنظیم کرده و سازگاری محصولات را به شرایط محیطی منجر می شود.

به طور خلاصه، کودهای اسید هومیک اسید و اسید هومیک می توانند ساختار خاك را بهبود بخشیده، خواص فیزیکی و شیمیایی خاك را بهبود بخشیده، باعث كاهش آب خاك، توانایی كودك، رشد محصول و رشد محصول می شود، ظرفیت جذب آب را افزایش می دهد، باعث كاهش رشد آب برگ و كاهش، توانایی محصولات برای مقاومت در برابر محیط بد، و بهبود استفاده از آب و مواد مغذی.

شش عملکرد:

اثرات دراز مدت کود آلی، تأثیر سریع کود معدنی، قدرت کود زیستی، تنوع کود معدنی، همه فن آوری کود ترکیب و راحتی کود.

ده عملکرد:

فعال سازی خاک، کود و رطوبت خاک، بالا بردن هیئت مدیره، مقاومت در برابر پرورش مجدد، مقاومت شدیدی به تحریک رشد سریع، کاهش کیفیت، توسعه سیستم ریشه، سبز.

چهار امتیاز عمده فروش:

بالاترین محتوا، قوی ترین فعالیت، بالاترین قیمت، بهترین خدمات.

کود آلی اسید هومیک اسید چیست؟

استفاده از لیگنیت، شیل نفت و دیگر مواد خام، با استفاده از روش های مختلف تولید، با تعداد زیادی از اسید هومیک و رشد محصول و توسعه مورد نیاز توسط اکسیژن، فسفر، پتاسیم و برخی از عناصر کمیاب در محصول، اسید هومیک اسید آلی این

تفاوت اسید هومیک و کود آلی چیست؟

کود مزرعه از طریق بلوغ کامل می تواند به خاک اعمال شود و نیاز به تبدیل طولانی و در نهایت به محصول اسید هومیک اسید برای جذب و کود آلی اسید هومیک اسید به محصول به طور مستقیم برای ارائه مواد مغذی لازم است، بنابراین بیشتر از کود مزارع به راحتی جذب می شود، استفاده از سریع، سریع.

عملکرد بالا اسید هومیک اسید

فعاليت بالا اسيد هوميک، ترکيب ارگانيک ميکروارگانيسم ها و اسيد هوميک باکيفيت بالا، فعاليت محصول بالا است، اثر واضح است. تابع اصلی:

اول، بهبود ساختار خاک، ترویج تشکیل دانه ها، هماهنگی آب خاک، کود، گاز، شرایط گرما، تهویه، و همچنین آب، نه پوسته.

دوم، افزایش باروری خاک و ظرفیت کود، برای حفظ ظرفیت کود، کاهش از دست دادن مواد مغذی موثر، کود برای مدت زمان طولانی، به طوری که انواع مواد شیمیایی سریع از "طوفان، شدید، کوتاه" می شود "کند، پایدار،

سوم، برای بهبود اسیدیته خاک، عوارض جانبی عوامل سمی را کاهش می دهد.

چهارم، فعالیت های زندگی میکروبی برای ارائه مواد مغذی لازم برای ترویج تولید و فعالیت های میکروبی و افزایش فعالیت میکروارگانیسم ها.

5، برای بهبود کارایی کود، اسید هومیک و نیتروژن، عملکرد کود نیتروژن می تواند حدود 10 درصد افزایش یابد، مصرف فسفر می تواند بیش از دو برابر شود.

6، می تواند جوانه زنی در اوایل و بهبود سرعت جوانه زنی بذر و نرخ ظهور، با غلظت خاصی از خیس خوردن اسید هومیک، می توان 1-3 روز زودتر، رشد ظهور 10٪ -25٪.

هفت جهت رونق دادن و بهبود توانایی جذب آب ریشه با ریشه شیرین کننده ریشه شیرین کننده اسید هومیک اسید، سرعت ریشه زایی، تعداد ریشه، افزایش وزن ریشه و افزایش ریشه ظرفیت جذب مواد مغذی.

هشت، می تواند توسعه اندام های تولید مثل، گل زودرس، بهبود میزان گرده افشان، افزایش وزن دانه، وزن میوه را افزایش دهد.

9، برای افزایش مقاومت به محصول، استفاده از محصولات اسید هومیک اسید سرد و خشکی، مقاومت در برابر بیماری به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

استفاده از اسید هومیک می تواند فعالیت های مختلف آنزیم ها را افزایش دهد، به افزایش توانایی محصولات برای جذب آب و مواد مغذی، افزایش متابولیسم محصول، سرعت بخشیدن به رشد و توسعه، ابتلا به بلوغ، بهبود کیفیت کمک می کند.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود