شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

هومیک اسید شیمیایی

اسید Humic بقایای حیوانات و گیاهان است، اسید Humic عمدتا باقی مانده از گیاهان، از طریق تجزیه و تبدیل میکروارگانیسم ها، اسید هومیک و همچنین مجموعه ای از فرآیندهای پیچیده واکنش شیمیایی زمین و تجمع یک کلاس از مواد آلی . این ترکیب از گروه معطر و گروه های بسیاری از آن از اسیدهای ارگانیک تشکیل شده است که فعالیت فیزیولوژیکی خوب و جذب، ترکیبات، اسید هومیک و سایر توابع را تشکیل می دهند. عناصر اصلی اسید هومیک شامل کربن، هیدروژن، اکسیژن، نیتروژن و گوگرد است که یک نوع ترکیبات آروماتیک فنولیک پلی واننت و ترکیبات نیتروژن است.

این خاک به طور گسترده ای در زغال سنگ کم، خاک، رسوبات آب، کود حیوانی اسانس، کود آلی، بقایای گیاه و حیوانات و غیره توزیع شده است. خاک ما اغلب مشاهده می شود سیاه و سفید است، بالاترین مقدار اسید هومیک اسید (30 ~ 80٪) است. در زغال سنگ با درجه پایین (ذغال سنگ نارس، سنگ قهوه ای، ذغال سنگ نارس)، و سپس کمپوست آلی (حدود 5 ~ 20٪)، زیرا حاوی اسید هومیک است (خاک با اسید هومیک کمتر زرد است). بازسازی اسید هومیک می تواند با اکسیداسیون مصنوعی (به عنوان مثال، توسط هوا، ازن یا اسید نیتریک) تشکیل شود.

با توجه به حلالیت و طبقه بندی رنگ در حلال ها، Humic Acid می توان آن را به سه جزء تقسیم کرد: ① محلول در استون یا اتانول اسید قهوه ای هومیک اسید است؛ ② غیر قابل حل در استون نامیده می شود اسید هیومیک سیاه؛ بخشی از ③ حلال در آب و یا اسید رقیق اسید fulvic استفاده می شود در کشاورزی به عنوان افزودنی خاك مواد مغذی، ریشه زایی و افزودنی قوی کود ریشه، عامل مرطوب کننده خاک، تنظیم کننده رشد گیاه Humic اسید، عامل ترکیبی کود برگ، عامل مقاوم در برابر سرما، خشکسالی عامل مقاوم، ترکیب کننده کود ترکیب شده و غیره، با نیتروژن، فسفر، پتاسیم و دیگر عناصر از کود اسید هومیک، اسید هومیک با بازده کود، خاک بهبود یافته، تحریک رشد محصولات، بهبود کیفیت محصولات کشاورزی و سایر توابع . آهن اسید هیومیک، اسید هومیک اسید، اسید هومیک اسید، اسید هیدروکلریک اسید، اوره آهن دارای تاثیر خوبی بر کمبود منیزیم خاک، کمبود روی ذرت و کمبود آهن درخت میوه است که می تواند اثربخشی و مهار کردن باقی مانده ها را بهبود بخشد و اسید هومیک سدیم در درمان بیماری پوسیدگی سیب موثر است.

رگولاتورهای رشد گیاهی وسیع که به طور خاص گیاهان را ترویج می کنند می توانند به درستی کنترل افتتاح برگ های برگ، کاهش انتقال و نقش مهمی در مقاومت در برابر خشکسالی، افزایش مقاومت، افزایش تولید و بهبود کیفیت، Humic Acid برنامه های کاربردی اصلی گندم، ذرت Humic اسید، سیب زمینی شیرین، ارزن، برنج، پنبه، بادام زمینی، تجاوز، تنباکو، تنباکو، میوه ها، سبزیجات و غیره و برخی از آفت کش ها غیر قلیایی مخلوط و اغلب هم افزایی هم افزایی است.

یون های کلر کم در کود مرکب گوگرد، اسید هومیک اسید استاندارد ملی کمتر از 3 درصد و حاوی عناصر زیادی از عناصر گوگرد می تواند به طور موثر علائم کمبود گوگرد را بهبود بخشد. کودهای ترکیبی بر اساس کلر حاوی تعداد زیادی از عناصر کلر است که اثرات نامطلوب بر برخی محصولات دارد. اوره (n-آمید نیتروژن) اوره در خاک از طریق ترشح میکروبی خاک از اثر اوره، هیدرولیز به کربنات آمونیوم یا بی کربنات آمونیوم هنگامی که آب مناسب است، بالاتر درجه حرارت، سریع تر هیدرولیز به کربنات آمونیوم منتقل می شود، سریع تر بازده کود، سریعتر است، کربنات آمونیوم اسید هومیک بسیار ناپایدار است، بنابراین، هنگام استفاده از کود مرکب، خاک باید برای جلوگیری از از دست دادن نیتروژن پوشش داده شود.

محتوای یون کلرید در کود مرکب مبتنی بر گوگرد بسیار کم است، یون کلر در طول فرایند تولید حذف می شود و یون کلر در فرآیند تولید، Humic Acid که برای محصولات ضد گلوله مضر است، حذف نمی شود. بنابراین، محصول حاوی تعداد زیادی از عناصر کلر است. در فرایند تولید، ادرار ریخته گری اوره یا ادرار مایع حرارت اوره جامد به دوغاب با کلرید پتاسیم یا سولفات پتاسیم تهیه می شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

Copyright © شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود