شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اقدام مستقیم هومیک اسید

اسید هومیک ترکیبی طبیعی از ماکرومولکول های آلی است. به طور گسترده ای در طبیعت وجود دارد، نسبت اسید هیومیک خاک بزرگترین است، اسید هیومیک خاک ترکیبی پیچیده در شیمی فیزیکی است از وزن مولکولی ناهمگن بیشتر پراکنده است، مخلوط از وزن طبیعی، وزن مولکولی، زرد به سیاه، آمورف ، ژل، با چربی و معطر بودن پلی الکترولیتی ارگانیک، نمی تواند در یک فرمول شیمیایی تک شیمیایی بیان شود.

از کجا اسید هومیک دریافت می شود؟

1. اسید هومیک خاک با ترکیبی از یک نوع خاص از ترکیب آلی مولکولی بزرگ است که گیاهان تحت عمل میکروارگانیسم ها متولد می شوند.

2. اسید هومیک ذغال سنگ مخلوطی از یک گروه از ترکیبات آلی مولکولی بزرگ تشکیل شده توسط فرآیند تجزیه و تبدیل میکروارگانیسم ها و شیمی درازمدت زمین شناسی است.

عملکرد و عملکرد ساختار اسید هومیک

1، ساختار

اسید هومیک نوعی از اسید ضعیف آلی طبیعی است که شامل سه قسمت است: اسید هومیک زرد، اسید هومیک سیاه و اسید هومیک قهوه ای.

2. ترکیب عنصر

اسید هومیک ذغال سنگ و اسید هومیک در مواد آلی خاک با ساختار مشابه و خواص اسید هومیک از عناصر اصلی کربن، هیدروژن، اکسیژن و مقدار کمی از نیتروژن و گوگرد، علاوه بر این، انواع مختلفی از گروه های کاربردی وجود دارد.

3. نقش اسید هومیک

در مواد آلی خاک، اسید هومیک شایع ترین است. اسید هومیک در کیفیت خورنده بدن اصلی و نمک است که با یونهای فلزی ترکیب شده است. اسید هیومیک بخش فعال و موثر ماده آلی است.

(1) اثر مستقیم اسید هومیک

افزایش رشد گیاه و عملکرد محصول.

(2) اقدام غیرمستقیم

اقدام فیزیکی

A. بهبود ساختار خاک. B کرک شدن خاک و کنترل فرسایش. C. افزایش ظرفیت نگهداری آب خاک و بهبود مقاومت در برابر سرما. D. خاک را تیره می کند و برای جذب انرژی خورشیدی مفید است. علم شیمی. A. pH PH را تنظیم کنید. B. بهبود و بهینه سازی جذب گیاهان مواد مغذی و آب. C. افزایش ظرفیت بافر خاك. D. در شرایط قلیایی، آن عامل شیمیایی طبیعی است (با شبیه سازی یون فلزی، دوره ترویج توسط گیاهان جذب می شود). E. غنی از مواد آلی و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد گیاه. F. حلالیت کودهای آلی را بهبود می بخشد و از دست دادن کود را کاهش می دهد. G. تبدیل عناصر غذایی به حالت ای که به راحتی توسط گیاهان جذب می شود. H. می تواند گیاهان را در جذب نیتروژن تقویت کند، فسفر را کاهش دهد، می تواند به عناصر NPK مانند ذخیره سازی جعبه حفاظت خاک در خاک، و می تواند روند عناصر مواد مغذی را در گیاه شتاب، بهبود اثر نرم افزار از کودهای معدنی، می گویند، اسید هومیک یک عنصر تغذیه گیاهی و مواد فعال فیزیولوژیکی است "ذخیره".

زیستی

A. تحریک رشد و تولید مثل میکروارگانیسم های مفید در خاک. B. بهبود مقاومت گیاهان طبیعی و مقاومت به حشرات.

انواع و خواص اسید هومیک معمولا استفاده می شود

در حال حاضر، اسید هومیک اسید مورد استفاده در کود به اسید هومیک لیگنیت، اسید هومیک اسید و ذغال سنگ نارس (اسید هومیک) واکنش داده می شود.

1، اسید هیمیک lignite مرحله دوم در فرآیند زغال سنگ (سنگ) محصول است، به مرحله بتمنس شامل اسید هومیک اسید، محتوای اسید هومیک اسید lignite در 1 - 85٪ معمولا، ظاهر lignite قهوه ای است، چند در سیاه، می تواند با درجه عمق تقسیم شود

(1) سنگ آهک خاک: درجه زغال سنگ نسبتا کم عمق است، مقدار کربن پایین است، محتوای اسید هومیک بالاتر است، به طور کلی بیش از 40٪.

(2) لیگنیت روشن: درجه زغال سنگ عمیق تر است، محتوای کربن بالاتر است، محتوای اسید هومیک پایین تر است، به طور کلی 1-10٪.

(3) lignite متراکم: بین (1) و (2)، محتوای اسید هومیک اسید می تواند حدود 30٪ باشد.

2. هوای فشرده اسید هومیک اسید به عنوان ذغال سنگ شناخته می شود. روش عمومی یا قرار گرفتن در معرض سطوح زغال سنگ، ذغال سنگ بتمنس، انتراسیت، از طریق هوا، آفتاب، باران و برف، باد، شن و ماسه، انجماد و دیگر نفوذ هوا و محصولات شکل گرفته. اسید هیمیک تولید شده از این فرآیند، اسید هومیک اسید زغال سنگ است که همچنین به عنوان اسید هومیک بازسازی طبیعی شناخته می شود. در ذغال سنگ آلودگی، محتوای اسید هومیک بسیار زیاد است و می تواند از 5 تا 80 درصد باشد.

3. ذغال سنگ نارس (تورب، چمن، و غیره) اسید هومیک

ذغال سنگ ذغال سنگ مرحله اول زغال سنگ است که همچنین ذغال سنگ ذغال سنگ نامیده می شود و مقدار اسید هومیک اسید در تورب های چینی 20 تا 40 درصد است. مواد آلی در ذغال سنگ نارس از خاک زراعی جدا شده و اسید هومیک تشکیل شده است. محتوای اسید هومیک در تورب های چینی 20 تا 40 درصد است.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود