شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

عملکرد و عملکرد اسید هومیک

اسید هیومیک مخلوط ترکیبات اصلی ماکرومولکول آلی است. به طور گسترده ای در طبیعت وجود دارد، نسبت اسید هومیک به خاکستر بزرگترین، اسید هیومیک خاک ترکیبی از ترکیبات پیچیده ناهمگن از وزن مولکولی است polydisperse، مخلوط طبیعی، وزن مولکولی بالا، زرد به سیاه، آمورف، کلوئیدی، چربی و ترکیب پلی اتیلوریتی ارگانیک آلی، نمی تواند از ساختار شیمیایی تک استفاده کند.

از کجا اسید هومیک است؟

1، اسید هیومیک خاک متولد شد، عمدتا گیاه تحت عمل میکروارگانیسم ها در تشکیل یک کلاس از مخلوط ترکیبات آلی ماکرومولکول خاص.

2، اسید هیومیک زغال سنگ تجزیه و تحول میکروبی گیاهان است، اما همچنین پس از اثرات زمین شناختی و شیمیایی طولانی مدت و تشکیل یک کلاس از ترکیبات آلی ماکرومولکولی.

عملکرد و عملکرد ساختار اسید هومیک

1، ساختار

اسید هیومیک یک کلاس از اسید ضعیف آلی طبیعی است که شامل اسید فلوویک، اسید فلوویک سیاه و سه جزء قهوه ای است.

2، ترکیب عناصر

اسید هومیک ذغال سنگ و مواد آلی خاک در اسید هومیک دارای ساختار مشابه و ماهیت عناصر اصلی کربن هیدروکسید اسید، هیدروژن، اکسیژن است، مقدار کمی از نیتروژن و گوگرد، علاوه بر انواع مختلفی از گروه های کاربردی وجود دارد.

3، نقش اسید هومیک

مواد آلی خاک به طور کلی بالاتر از اسید هومیک است، اسید هومیک در اسید خورنده بدن اصلی و ترکیب آن با یون های فلزی است، اسید هومیک اسید فعال ترین و موثر ترین ماده آلی است.

(1) اثر مستقیم اسید هومیک

افزایش رشد گیاه و افزایش تولید محصول.

(2) اثر غیر مستقیم

نقش فیزیکی

A. بهبود ساختار خاک. B. پیشگیری از ترک خوردگی خاک و فرسایش. C. افزایش ظرفیت نگهداری خاک، بهبود مقاومت در برابر سرما. D. رنگ خاک را تیره تر، جذب انرژی خورشیدی را افزایش می دهد.

اثر شیمیایی ②. A. تنظیم pH خاک. B. بهبود و بهینه سازی جذب گیاهان مواد مغذی و آب. C. افزایش ظرفیت بافر خاک. D. در شرایط قلیایی، عامل شیمیایی طبیعی است (با اکسید فلزی ترکیب شده، جذب گیاه را ترویج می دهد). E. غنی از مواد آلی و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد گیاه. F. بهبود حلالیت کودهای آلی و کاهش تلفات کود. G. عنصر مواد مغذی به حالت ای که به راحتی توسط گیاه جذب می شود تبدیل می شود. H. می تواند جذب نیتروژن گیاه را تقویت، کاهش بی حرکتی فسفر، می تواند نفوذ به خاک در نیتروژن، فسفر و پتاسیم و سایر عناصر، جعبه حفاظت در خاک ذخیره شده، و می تواند روند مواد مغذی را در بدن بدن، سرعت بخشیدن به استفاده از کود معدنی بنابراین اسید هومیک "ذخیره" برای عناصر مواد مغذی گیاهی و مواد فعال فیزیولوژیکی است.

③ اثرات بیولوژیکی

A. تحریک رشد و بازتولید میکروب های مفید در خاک. B. بهبود مقاومت طبیعی بیماری گیاه، مقاومت در برابر آفت.

چهارم، انواع و خصوصیات اسید هومیک اسید معمولا استفاده می شود

در حال حاضر، اسید هومیک به طور معمول به عنوان کود مورد استفاده قرار می گیرد به اسید هیمیک لیگنیت، اسید هیومیک زغال سنگ، ذغال سنگ نارس (اسید هیومیک).

1، اسید هیمیک lignite مرحله دوم فرایند محصولات ذغال سنگ (Diagenetic) است، به فاز زغال سنگ تلخ هیچ اسید هومیک، اسید هومیک لیگنیت در محتوای عمومی 1-85٪، قهوه ای قهوه ای قهوه ای، سیاه، با توجه به به عمق می تواند به تقسیم شود

(1) لیگنیت خاک: درجه زغال سنگ کم عمق، کم کربن، محتوای اسید هومیک بالاتر است، به طور کلی بیش از 40٪.

(2) زغال سنگ روشن قهوه ای: درجه عمیق تر از زغال سنگ، محتوای کربن بالاتر است، محتوای اسید هومیک کم است، به طور کلی 1-10٪.

(3) لیگنیت متراکم: بین (1) و (2) بین مقدار اسید هومیک اسید تا حدود 30٪.

2، اسید هومیک اسید که منجر به زغال سنگ شد، معمولا به عنوان جانسون شناخته می شود. به طور کلی به سطح لجن، ذغال سنگ بتمن، انتراسیت، از طریق هوا، آفتاب، باران و برف، شن و ماسه، منجمد و دیگر نفوذ هوا و شکل گیری محصول نزدیک به آن یا در معرض آن قرار گرفته است. اسید هیمیک تولید شده در این فرآیند، اسید هومیک اسید است که در آن هوای آزاد، اسید هومیک بازسازی شده طبیعی نیز نامیده می شود، مقدار اسید هیومیک در ذغال سنگ آفتاب به میزان قابل توجهی از 5 تا 80 درصد متغیر است.

3، ذغال سنگ نارس (ذغال سنگ، ذغال سنگ و غیره) اسید هومیک

ذغال سنگ، مرحله اولیه تشکیل زغال سنگ، همچنین به عنوان ذغال سنگ ذغال سنگ، ذغال سنگ قهوهای مایل به زرد چینی در 20-40٪ شناخته شده است. ذغال سنگ نارس در مواد آلی، توسط ضایعات گیاهی و ترکیب اسید هومیک تجزیه نمی شود، محتوای اسید هیومیک ذغال سنگ 40-40٪ است.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود