شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اثر هومیک اسید

کودهای اسید هومیک مناسب برای انواع خاک، اسید هیومیک، اما تحت شرایط مختلف خاک، اثر محصول متفاوت است.

آزمون تولید ثابت کرد:

① فقدان ماده آلي در حوزه هاي بدون رشته و عملکرد پايين، اسيد هوميک استفاده از افزايش عملکرد کود اسيد هوميک؛ خاک حاصلخیز اسید هومیک در کودهای با عملکرد بالا در استفاده از کود اسید هومیک همچنین می تواند تولید را افزایش دهد، اما مقدار خاک نسبتا ضعیف بدون خاک

② ساختار ضعیف شن و ماسه، هومیک اسید خاک شور، خاک اسید قرمز خاک کود خاکی اسید هیدروکلریک، اثر محصول به ویژه مشخص است.

③ محتوای مواد مغذی خاک تاثیر زیادی بر عملکرد کود کود حاوی اسید هومیک دارد. Humic Acid نتایج نشان داد که عملکرد اسید هومیک آمونیوم بالاتر از اسید هومیک اسید Humic Acid بود و اثر اسید هومیک در خاک بسیار پایین بود. کمتر، نیتروژن و فسفر جدی عدم تعادل در خاک، Humic اسید و یا در خاک ثابت سریع عمل قوی بیشتر، اثر کود مهم تر است.

④ مرطوب اسید، کود اسید هیمیک می تواند آب را جذب، Humic اسید بهبود شرایط تنفس، ظهور محصولات، ریشه مو مطلوب؛ خشک و خشک، اسید هومیک، کود اسید هومیک می تواند آب را جذب کند، آب هومیک اسید، حفظ رطوبت خاک، کاهش تبخیر و افزایش مقاومت به خشکی محصول. اسید هومیک لازم به ذکر است که کود حاوی اسید هومیک کودهای آبی، خاک خشک با آبیاری، اسید هومیک اثر بهتر خواهد بود.

اولا کود کود حاوی اسید هومیک به روش کاربردی انتخاب می شود. اگر به عنوان چانگ شی استفاده می شود، آبیاری قطره ای یا اسپری برگ، توصیه می شود از هومات پتاسیم، هومیک اسید آمونیوم هومات یا فسفات پتاسیم، آمونیوم فنولرا استفاده کنید. اگر به عنوان یک برنامه کاربردی برای کود استفاده می شود، Humic Acid توصیه می شود که اسید هومیک اسید آمونیوم یا نیترات آمونیوم و سایر کودها را انتخاب کنید. این برنامه باید به خاک سپرده شود، زیرا اسید هومیک اسید هومیک اسید و بی کربنات آمونیوم محصول محصول ترکیبی، اسید هومیک آسان به انحلال، شی یا برگ اسپری. علاوه بر این، هومات سدیم را در خاک های با pH بالا (سالین) اعمال نکنید.

دوم، اسید هومیک با توجه به ترجیحات محصول و گره های رشد، کود اسید هومیک را انتخاب می کنند. به عنوان مثال، به درختان میوه تاکید بر لقاح در سقوط کود، کود پتاس، کود چربی به عنوان کود حاوی کود نیتروژن، جوانه زني اسید هومیک و تمایز تمرکز بر کودهای فسفات و کود پتاس، به دوره رشد بزرگ میوه نیاز به تمرکز بر کود نیتروژن، پتاس، کلسیم اسید هومیک و میکرو کود. علاوه بر این، اما همچنین با ترجیحات لقاح محصولات کشاورزی. به عنوان مثال، درختان میوه، سبزیجات بادمجان هومیک اسید، سبزیجات، تنباکو، نیشکر و غیره. اسید هومیک، محصولات پتاسیم سلامت هستند، اسید هومیک بهترین استفاده از کود هومات پتاسیم است.

در نهایت، کود کیمیا اسید هومیک بر اساس طبقه بندی محصول و هزینه انتخاب می شود. کود اسید هومیک با توجه به نوع و مقدار مواد مغذی به عصاره هیدروکسید اسید، کود، اسید هومیک اسید (کود)، کود آلی اسید هومیک اسید، اسید هومیک اسید هومیک اسید آلی - کود معدنی، اسید هومیک اسید، عناصر کمیاب کود.

برای درختان سبزیجات و میوه ها، اسید هومیک شما می توانید کود آلی اسید هومیک اسید، اسید هومیک اسید آلی - کود معدنی ترکیب شده یا عصاره هیدروکسید اسید، این کود، اسید هومیک استفاده از اسید هومیک، در ماده آلی می تواند 20٪ به 45٪، اسید هیومیک می تواند به طور موثر طعم و رنگ محصول را بهبود بخشد. اگر به عنوان یک اسپری اسپری یا اسپری برگ استفاده شود، Humic Acid توصیه می شود برای انتخاب اسید هومیک اسید یا کود حاوی آب اسید فلوویک، اگر چه قیمت کود بیشتر است، Humic Acid اما سریع و موثر، Humic اسید و بنابراین برای ارزش بالاتر محصولات کشاورزی. اگر چه اسید هومیک را می توان در تمام دوره رشد محصولات استفاده کرد، اما به دلایل اقتصادی، پس از پیوند زراعی، قبل از گل، تورم، چهار دوره کلیدی این ضربه را 1 تا 2 بار، دوره گسترش و ترکیب رنگ با اثر اسپری بهتر خواهد شد


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود