شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

عملکرد ساختاری اسید هومیک

یکی، چیزی است که اسید هومیک نامیده می شود

اسید هیومیک مخلوط ترکیبات اصلی ماکرومولکول آلی است. به طور گسترده ای در طبیعت حضور دارد، نسبت اسید هومیک اسید در خاک بیشتر است، اسید هومیک هیدروکسید خاکستری پیچیده مولکولی پیچیده است. پلی اتیلن، پلی اتیلن است، مخلوط از وزن طبیعی، وزن مولکولی، زرد به سیاه، آمورف، کلوئیدی، چربی و ترکیب پلی اتیلوریتی ارگانیک آروماتیک، نمیتوانند از ساختار شیمیایی تک استفاده کنند.

دوم، کدام اسید هومیک است؟

1، اسید هیومیک خاک متولد شد، به طور عمده گیاه تحت عمل میکروارگانیسم ها در تشکیل یک کلاس از ترکیبات ترکیبات آلی ماکرومولکولی خاص.

2، اسید هیومیک زغال سنگ تجزیه و تحول میکروبی گیاهان است، اما همچنین پس از اثرات زمین شناختی و شیمیایی طولانی مدت و تشکیل یک کلاس از ترکیبات آلی ماکرومولکولی.

سوم، ساختار و عملکرد اسید هومیک

1، ساختار

اسید هومیک یک نوع اسید ضعیف آلی طبیعی است که از اسید فلووئید، اسید فینیک سیاه و سه اسید قهوه ای تشکیل شده است.

2، ترکیب عناصر

اسید هومیک ذغال سنگ و مواد آلی خاک در اسید هومیک دارای ساختار مشابه و ماهیت عناصر اصلی کربن هیدروکسید اسید، هیدروژن، اکسیژن است، مقدار کمی از نیتروژن و گوگرد، علاوه بر انواع مختلفی از گروه های کاربردی وجود دارد.

3، نقش اسید هومیک

اکثر مواد آلی خاک اسید هومیک اسید است، اسید هومیک اسید در اسید خورنده، بدن اصلی و ترکیب آن با یون های فلزی است، اسید هومیک اسید فعال ترین و موثر ترین ماده آلی است.

(1) اثر مستقیم اسید هومیک

افزایش رشد گیاه و افزایش تولید محصول.

(2) اثر غیر مستقیم

نقش فیزیکی

A. بهبود ساختار خاک. B. پیشگیری از ترک خوردگی خاک و فرسایش. C. افزایش ظرفیت نگهداری خاک، بهبود مقاومت در برابر سرما. D. رنگ خاک را تیره تر، جذب انرژی خورشیدی را افزایش می دهد. اثر شیمیایی ②. A. تنظیم pH خاک. B. بهبود و بهینه سازی جذب گیاهان مواد مغذی و آب. C. افزایش ظرفیت بافر خاک. D. در شرایط قلیایی، عامل شیمیایی طبیعی است (با اکسید فلزی ترکیب شده، جذب گیاه را ترویج می دهد). E. غنی از مواد آلی و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد گیاه. F. بهبود حلالیت کودهای آلی و کاهش تلفات کود. G. عنصر مواد مغذی به حالت ای که به راحتی توسط گیاه جذب می شود تبدیل می شود. H. می تواند جذب نیتروژن گیاه را تقویت، کاهش فسفر ثابت، می تواند نفوذ نیتروژن خاک و فسفر و دیگر عناصر، جعبه حفاظت در خاک نگهداری می شود، و می تواند روند مواد مغذی را به بدن گیاه شتاب، بهبود استفاده از کود معدنی بنابراین، اسید هومیک یک "ذخایر" برای عناصر مواد مغذی گیاهی و مواد فعال فیزیولوژیکی است.

③ اثرات بیولوژیکی

A. تحریک رشد و بازتولید میکروارگانیسم های مفید در خاک. B. بهبود مقاومت طبیعی بیماری گیاه، مقاومت در برابر آفت.

چهارم، انواع و خصوصیات اسید هومیک اسید معمولا استفاده می شود

در حال حاضر، اسید هومیک به طور معمول به عنوان کود مورد استفاده قرار می گیرد به اسید هیمیک لیگنیت، اسید هیومیک زغال سنگ، ذغال سنگ نارس (اسید هیومیک).

1، اسید هیمیک lignite مرحله دوم فرآیند زغال سنگ (Diagenesis) محصولات است، به فاز زرد تیره دارای هیچ اسید هومیک، اسید هیمیک لیگنیت در محتوای عمومی 1-85٪، ظاهر قهوه ای قهوه ای، سیاه، با توجه به به عمق می تواند به تقسیم شود

(1) لیگنیت خاک: درجه زغال سنگ کم عمق، کم کربن، محتوای اسید هومیک بالاتر است، به طور کلی بیش از 40٪.

(2) زغال سنگ روشن قهوه ای: درجه عمیق تر از زغال سنگ، محتوای کربن بالاتر است، محتوای اسید هومیک کم است، به طور کلی 1-10٪.

(3) لیگنیت متراکم: بین (1) و (2) بین مقدار اسید هومیک اسید تا حدود 30٪.

2، اسید هومیک اسید که منجر به زغال سنگ شد، معمولا به عنوان جانسون شناخته می شود. به طور کلی به سطح لیگنیت، ذغال سنگ بتمنس، انتراسیت، از طریق هوا، آفتاب، باران و برف، شن و ماسه، یخ زده و دیگر هوای نفوذ، و شکل گیری محصول نزدیک است یا در معرض آن قرار می گیرند. اسید هیمیک تولید شده توسط این فرآیند، اسید هومیک اسید هومیک اسید، همچنین به عنوان اسید هومیک بازسازی شده طبیعی شناخته شده است، مقدار اسید هومیک اسید در زغال سنگ آب و هوا بسیار متغیر است و از 5 تا 80 درصد متغیر است.

3، ذغال سنگ نارس (ذغال سنگ، ذغال سنگ و غیره) اسید هومیک

ذغال سنگ ذغال سنگ مرحله اولیه تشکیل زغال سنگ است، همچنین به عنوان ذغال سنگ ذغال سنگ، ذغال سنگ قهوهای مایل به زرد چینی شناخته شده در 20-40٪. ذغال سنگ نارس در مواد آلی، توسط ضایعات گیاهی و ترکیب اسید هومیک تجزیه نمی شود، محتوای اسید هیومیک ذغال سنگ 40-40٪ است.

پنجم، چشم انداز توسعه کود کود هیدروکسید اسید

1، کل فرایند مواد غذایی سبز، سیستم کنترل کیفیت کنترل، کل به اتحادیه اروپا، ایالات متحده، ژاپن و دیگر کشورهای توسعه یافته، استانداردهای کیفیت و استانداردهای غذایی، در استانداردهای بین المللی بوده است، اما چگونه برای تولید ایمنی مواد غذایی سبز ، مشکل اساسی در چگونگی غلبه بر آن است و برای جلوگیری از مشکل آلودگی خاک از نظر لقاح، ما باید از ترکیب کودهای آلی و معدنی پیروی کنیم؛ استفاده از کود اسید هومیک تنها انتخاب اسید هومیک و کود است می تواند برای به دست آوردن 1 +1> 2 اثر یکپارچه ترکیب شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود