شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اسید هومیک بهترین اثر

اولا کود کود حاوی اسید هومیک به روش کاربردی انتخاب می شود. اگر به عنوان پیمان، آبیاری قطره ای و یا اسپری برگ استفاده شود، توصیه می شود از هومات پتاسیم، هومیک اسید آمونیوم هومات یا اسید فولوئیک، آمونیوم فنیلولاتا استفاده کنید. اگر به عنوان یک برنامه کاربردی برای کود استفاده می شود، Humic Acid توصیه می شود که اسید هومیک اسید آمونیوم یا نیترات آمونیم هومات و سایر کود را انتخاب نماید، این برنامه باید به خاک سپرده شود، زیرا آمینو اسید هومیک اسید و بی کربنات آمونیوم محصول محصول ترکیبی، اسید هومیک آسان به انحلال، شیئی یا برگ اسپری. علاوه بر این، هومات سدیم را در خاک های با pH بالا (سالین) تجویز نکنید.

دوم، با توجه به ترجیحات محصول و گره های رشد، کود اسید هیدروکسید را انتخاب کنید. به عنوان مثال، برای درختان میوه تاکید بر لقاح در سقوط کود، کود پتاس، کود چمن بهار بهار بر روی کود نیتروژن، تمرکز تمایز جوانه زنی بر کود فسفات و کود پتاس، تا دوره بزرگ شدن میوه نیاز به تمرکز بر روی نیتروژن کود، کود پتاسیم اسید هومیک، کود کلسیم و کود میکروبی. علاوه بر این، اما همچنین با ترجیحات لقاح محصولات کشاورزی. به عنوان مثال، درختان میوه، سبزیجات بادمجان، تنباکو، نیشکر و غیره، محصولات پتاسیم سلامت هستند، بهترین استفاده از کود هومیک اسید پتاسیم.

در نهایت، کود کیمیا اسید هومیک بر اساس طبقه بندی محصول و هزینه انتخاب می شود. کود حاوی اسید هومیک اسید هومیک با توجه به نوع و کمیت مواد مغذی به عصاره اسید هومیک اسید (کود)، کود آلی اسید هومیک اسید، کود آلی اسید هومیک اسید، اسید هومیک اسید آلی - کود معدنی، اسید هومیک اسید.

برای درختان سبزیجات و میوه ها می توانید کود آلی اسید هومیک اسید، اسید هومیک اسید آلی - کود معدنی ترکیبات یا عناصر کمیاب هومیک اسید در کود را انتخاب کنید، اسید هومیک این کود، استفاده از اسید هومیک، در ماده آلی می تواند 20٪ به 45٪ می تواند به طور موثر طعم و رنگ محصول را بهبود بخشد. اگر به عنوان اسپری یا اسپری با شاخ و برگ استفاده شود، توصیه می شود کود حاوی آب محلول اسید هیدروکسی اسید یا اسید حاوی اسیدفولیک را انتخاب کنید، گرچه قیمت های بالاتر از این کود، اما سریع و موثر است و بنابراین برای ارزش افزوده محصولات اقتصادی استفاده می شود. اگر چه اسید هومیک را می توان در تمام دوره رشد محصول، Humic اسید مورد استفاده قرار داد، اما به دلایل اقتصادی، پس از پیوند محصول، قبل از گل، متورم، به نوبه خود رنگ چهار دوره کل هر یک از ضربه 1 ~ 2 بار، تورم و رنگ ترکیبی با اثر اسپری بهتر خواهد شد.

از "سلطنتی مینیا" سلطنتی مین در "وو جین سان"، مواد "اسید هومیک اسید" کاربرد انسانی 400 سال سابقه بوده است، در کشور اسید هومیک اسید یافت شده و از 220 سال کامل استخراج شده است . در حال حاضر در جهان، کاربرد اسید هومیک اسید به طور مستقیم یا غیرمستقیم 70 دسته را به خود اختصاص داده است، زیرا مواد خام آلی به طور گسترده ای در کشاورزی، جنگلداری، دامداری، معدن، ماهیگیری، نفت، مواد شیمیایی، مصالح ساختمانی، صنایع سبک، دارو، Humic حفاظت از محیط زیست اسید بسیاری از زمینه ها. در حال حاضر، محصولات اصلی برای تولید محصولات کشاورزی عبارتند از: اسید fulvic آلی - کود معدنی و اسید فولوئیک به عنوان مواد اولیه از بسته کود Kamei پاداش، جینلی، سود، هورمون های گیاهی، اصلاح خاک خاک هومیک اسید، عوامل خشکسالی، آفت کش ها توسط مانند عاملان

اسید هیومیک یک نوع ماده طبیعی طبیعی است. این یک محصول گیاه باستانی است که میکروارگانیسم ها را تجزیه و تولید می کند. اسیدیته ضعیف، جذب آب، کلوئید اسید هومیک، جذب، مبادله یون، پیچیدگی، بازسازی و فعالیت فیزیولوژیکی است. صبر کن. با توجه به اندازه و محلول بودن وزن مولکولی اسید هومیک اسید، به اسید fulvic، اسید هیدروکلریک و اسید فلوویک سیاه تقسیم می شود. اسید هومیک Fulvic اسید با وزن مولکولی کوچک، گروه اسیدی، محلول در اسید، قلیایی و آب، ویژگی های جذب گیاهی، به طور گسترده ای در تولید محصولات کشاورزی استفاده می شود. اسید fulvic بیوشیمیایی پس از تخمیر کامل اسید fulvic، که علاوه بر حاوی اسیدفولیک اسید Humic Acid نیز، شامل 17 نوع اسید آمینه، پروتئین، اسید نوکلئیک، ویتامین، قندها، انواع آنزیم ها، انواع مختلف عناصر مغذی .

اسید هیومیک یک طب سنتی چینی است، Humic Acid نقش بسیار قوی نیست، اگر چه اثر سریع، اما به طور عمده آهسته، نرم کردن اصلی تهویه گیاه، ترک تعادل یین و یانگ، برای رسیدن به درمان بیماری و بهبود گیاه زنده و ایمنی


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود