شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اسید هومیک تشکیل این ساختار

استفاده اصلی محصولات اسید هومیک در کشاورزی

1 می تواند تقسیم سلولی و رشد را برای تحریک محصول به ریشه نفوذ کند، Humic اسید را می توان به عنوان پودر ریشه زایی طبیعی استفاده می شود، همچنین می تواند برای پوشاندن دانه و استفاده از ریشه غوطه ور استفاده می شود.

2، می تواند محتوای قند محصول را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد، به طوری که محصولات با قابلیت ضد انقباض برای جلوگیری از پوسیدگی، پوسیدگی ریشه، کاهش آفات و بیماری ها، کاهش افت بازده درختان برگ گیاه، Humic اسید کاهش ترشح برگ، به طوری که بدن آب بهبود وضعیت، مقاومت طبیعی خشکسالی قوی است.

3، برای بهبود ساختار خاک، ترویج ساختار سازه خاک، تسریع در تجزیه تبدیل مواد آلی، به ویژه برای استفاده درازمدت از کودهای شیمیایی، تعمیر ماشین آلات اسید هومیک، زمین های زراعی ناشی از اثر قابل توجهی از بهبود خاک.

4، خنثی کردن pH خاک، آشتی کردن PH مقدار خاک، اسید هیومیک افزایش عناصر از ریشه به برگ و یا دیگر بخش های عملیاتی تعداد متابولیسم شتاب دهنده جذب اولیه محصول، در نتیجه افزایش کیفیت محصولات کشاورزی .

1، اتصال دهنده بریکت. مقدار کمی از دانه های خوب، توزیع سطح خوب Humic Acid را اضافه کنید، به طوری که بریکت قدرت و ثبات گرم و سرد کافی دارد.

2، افزودنیهای سرامیکی. می تواند مقاومت الکتریکی سرامیکی حدود 80٪، شاخص پلاستیکی 40٪ و یا بیشتر، گلدان را افزایش دهد، جریان لجن دوغاب بیش از 50٪، یک ژلانت خوب، هومیک اسید برای بهبود بخش سبز گل های آبی و آن ظرفیت جذب لعاب

3، کمک های حفاری نفت. می تواند روانکاری دیوار را بهبود بخشد، Humic Acid اثر ضد انفجار متوقف قابل توجه است.

4، می تواند به عنوان خوراک، مواد افزودنی پزشکی، مواد شوینده دیگ بخار و تثبیت کننده کیفیت آب استفاده شود.

اسید هیومیک مخلوط ترکیبات اصلی ماکرومولکول آلی است. در اکثر موارد در طبیعت، نسبت اسید هومیک در خاک بزرگترین است، اسید هیومیک خاک ترکیبات پیچیده ناهمگن فیزیکی و شیمیایی از مولکولی است polydisperse، مخلوط طبیعی است، Humic اسید با وزن مولکولی بالا، زرد به سیاه، Amorphous، کلوئیدی، ترکیبات polyethylene electrolyte آلی و چربی می تواند از ساختار شیمیایی تک استفاده نکند.

1، کل فرآیند مواد غذایی سبز، سیستم کنترل کیفیت کنترل، کل به اتحادیه اروپا، ایالات متحده، ژاپن و کشورهای توسعه یافته رسیده است، استانداردهای کیفیت و استانداردهای غذایی، در استانداردهای بین المللی بوده است، اما چگونه برای تولید سبز و امن مواد غذایی، مشکل اساسی این است که چگونه برای غلبه بر و برای جلوگیری از مشکل آلودگی خاک از نظر لقاح، ما باید به ترکیب از کودهای آلی و معدنی پایبند، Humic اسید استفاده از کود هیدروکسید اسید تنها انتخاب هومیک اسید و کود را می توان برای به دست آوردن 1 +1> 2 اثر یکپارچه ترکیب شده است.

2 تعداد زیادی از مطالعات نشان داده است که اسید هومیک یک دوست کودهای معدنی است، کود نیتروژن ماده آزاد کننده آهسته و تثبیت کننده، سینرژیست کود کیمیا اسید فسفات، عامل حفاظت از پتاس، عنصر ردی از تنظیمکننده و عامل کلات، اسید دارای اثر متقابل قابل ملاحظه ای در کود است، کود کود دودی در اورست است.

3، جهت آینده در زمینه توسعه کودهای اسید هومیک عبارتند از: هوشمند، هومیک اسید حرفه ای، کامپوزیت، بلند مدت، گرانول و چربی احمقانه منطقه ای.

دیده می شود که توسعه و کاربرد کودهای اسید هومیک چشم انداز وسیع است. برای تحقق سبز سازی کودهای کشاورزی به منظور ترویج و ترویج تولید و توسعه محصولات کشاورزی سبز، تنها کودهای اسید هومیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود