شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اسید هومیک طبیعت

اسید هیومیک ترکیبی از ترکیبات ماکرومولکولی آمورف حاوی هسته های بنزن، گروه های هومیک اسید کربوکسیل و گروه های فنل است که توسط یک سری از فرآیندهای تجزیه و تحول میکروبی و ژئوشیمیایی انباشته می شوند. می توان از ذغال سنگ نارس، سنگ قیمتی، ذغال سنگ نارس و برخی از خاک استخراج کرد. اسید هومیک یک ماده کلوئیدی سیاه و سفید یا قهوه ای است، یک گروه بزرگ از حلال های پلی اتیلن حلقه ای حلال، اسید هومیک مانند برای افزایش باروری خاک و بهبود ساختار خاک می باشد.

اگر خاک تنها ماسه کوچک و آب است، سپس شن و ماسه آسان است که تجزیه شود. اسید هیومیک چسب است که ماسه را تجزیه نمیکند. اگر آب به داخل ماسه تزریق شود، Humic Acid هم افزایش می یابد، آب به سرعت تبخیر می شود؛ یا آب به سرعت صید می شود. با این حال، اگر اسید هومیک به ماسه و آب اضافه شود، تبخیر آب از یک طرف کاهش می یابد و از طرف دیگر باعث کاهش رطوبت، به خصوص مولکول های آب است که عمیقا با اسید هومیک سازگار است. اگر مقدار یکسان از مخلوط شن و ماسه و هیدروکسید اسید، مخلوط می تواند نه تنها آب بیشتری را جذب کند و از دست دادن آب آسان نیست. اسید هومیک می تواند خاک را به ایجاد یک نیروی حمایت خاص، حمایت از حومه اسید رشد محصول. بنابراین، اسید هومیک، عامل نگهدارنده آب خاک است.

اسید هیومیک توانایی تقلب قوی برای تقریبا تمام مواد مغذی مورد نیاز برای رشد گیاه دارد. برای مثال، یون های کربناته زیادی در خاک وجود دارد. یون کلسیم مورد نیاز برای رشد گیاه به راحتی توسط یون های کربناته جذب می شود. تشکیل کربنات کلسیم، اما اگر وضعیت اسید هومیک اسید وجود نداشته باشد، اسید هومیک به طور یقین کلسیم را قفل می کند تا از آن جلوگیری شود و یون های کربناتا در تماس قرار بگیرند، بنابراین کلسیم یون ها ثابت نخواهند شد، یون های کلسیم رایگان Humic Acid جذب گیاه، کلسیم مورد نیاز برای رشد گیاه را افزایش می دهد. به طور مشابه، مواد مغذی دیگر مانند روی منیزیم وجود دارد.

در سال های اخیر، استفاده بیش از حد از کود معدنی، خاک اسیدی شدن نیست، شور شدن است. اسید برای تکیه بر قلیایی برای خنثی کردن، قلیایی به اسید به تهویه احتیاج دارد. در آزمایشات شیمیایی، یک دسته از مواد نامیده می شود "pH بافر"، بافر هر دو از ماهیت اسید، Humic اسید و ماهیت پایه وجود دارد. هنگامی که اسید اضافه شده به بافر، بافر به بازی قلیایی خود و تاثیر اسید، به طوری که درجه اسیدی شدن بسیار کند است. اسید هیومیک چنین یک بافر است. در واقع، اسید هومیک اسید در خاک اسیدی دارای عملکرد خوب است، کلید این است که آن را می توان یون های آلومینیوم سمی را چالش. داده های تجربی نشان می دهد که محتوای آلومینیوم خاک اسیدی، بیش از حد، اسید هومیک را می توان در یون های آلومینیوم پیچیده، به طوری که آلومینیوم و تماس با گیاه، Humic اسید همان دلیل فلزات سنگین مانند سرب و کادمیم، اسید هومیک وجود دارد، بنابراین ماهیت منحصر به فرد آن تبدیل شدن به پادزهر خاک


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود