شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

Humic Acid روش ذخیره سازی

اسید هیومیک یک ماده آلرژی به طور گسترده ای در طبیعت است که به طور گسترده در کشاورزی، جنگلداری، دامداری، نفت، صنایع شیمیایی، مصالح ساختمانی، پزشکی، بهداشت، حفاظت از محیط زیست و سایر زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. به خصوص در حال حاضر، ارتقاء ساخت و ساز زراعتی کشاورزی، تولید محصولات کشاورزی بدون آلودگی، مواد غذایی سبز، حفاظت از محیط زیست بدون آلودگی و غیره، "اسید هومیک" را بسیار ستایش می کند. به نظر می رسد که زندگی انسان بدون اسید هومیک نمی تواند زندگی کند.

اسید هیومیک بقایای گیاهان و حیوانات، عمدتا بقایای گیاهان، از طریق تجزیه و تبدیل میکروارگانیسم ها و انباشت یک طبقه از مواد آلی از طریق یک سری فرآیندهای فرایندهای ژئوشیمیایی است. این یک مقدار منحصر به فرد، میلیاردها تن است. رودخانه و دریاچه، زغال سنگ خاکی، بیشترین سطح ردیابی آن است. از آنجا که وجود گسترده آن، تاثیر بر روی زمین نیز بزرگ است، شامل چرخه کربن، انباشت مایع مواد معدنی، باروری خاک، توازن زیست محیطی و سایر جنبه ها. مقدار اسید هومیک موجود در خاک بزرگترین است، اما محتوای آن به طور متوسط ​​کمتر از 1٪ و مقدار آب نمکی کوچک نیست، اما غلظت آن کمتر است. منابع اسید هیمیک که بیشترین امیدواری برای بهره برداری دارند، زغال سنگ کم کالری هستند، مانند ذغال سنگ، ذغال سنگ نارس و سنگ آهک. در میان آنها، محتوای اسید هومیک به 10-80٪ می رسد. ذخایر زغال سنگ چین بسیار غنی است. براساس داده ها، 5 میلیارد تن ذغال سنگ، 126.5 میلیون تن زغال سنگ و بدون آمار در مورد زغال سنگ هوای فشرده وجود دارد. به این معنا، تولید و کاربرد اسید هومیک نیز یکی از جنبه های صنایع شیمیایی زغال سنگ است. ساختار اساسی ماکرومولکول های اسید هومیک حلقه معطر و حلقه چربی است که دارای گروه های کارکین، هیدروکسیل، کربنیل، کینون و متکسیل هستند.

وضعيت بقاء

هوموس توسط مواد بیولوژیکی مرگ، مانند لیگنین تولید می شود که می تواند از طریق تخریب میکروبی تخریب شود و دیگر نمی تواند تجزیه شود. عملکرد و ساختار خاص آن بستگی به شرایط خاص یک نمونه داده شده از آب و یا منبع خاک دارد. با این وجود، اگرچه منبع هوموس متفاوت است، عملکرد بسیار مشابه است. اسید هومیک را می توان به سه قسمت اصلی در خاک و رسوب تقسیم کرد: اسید هیومیک (HA)، اسید فلوویید (FA) و هومن (HM). HA محلول در محلول است، اما در آب و اسید حل نشده است. FA هم محلول در قلیایی است و هم محلول در آب و اسید؛ و HM محلول در قلیایی رقیق است، نامحلول در آب و اسید. توانایی جداسازی یونهای فلزی در آب برای تسهیل انتقال عناصر غذایی به محصولات و بهبود ساختار خاک باعث رشد محصول می شود. این عملکرد تبادل، جذب، ترکیب شدن و شبیه سازی یون های فلزی است؛ به عنوان یک پلی الکترولیتی در سیستم پراکنده، آن را به کار از انعقاد، ژل شدن و پراکندگی. مولکول اسید هومیک دارای تعداد معینی از رادیکال های آزاد است که فعالیت های فیزیولوژیکی دارند.

روش های تولید

این می تواند اسید هومیک بازسازی را با اکسیداسیون مصنوعی (مانند هوا، ازن یا درمان اسید نیتریک) مانند اسید هیمیک نیتریک تشکیل دهد. روش استخراج برای اولین بار با اسید درمان می شود، برخی از مواد معدنی را حذف می کنند، سپس با محلول قلیایی رقیق شده و اسیدی شدن اسید، استخراج می شود و سپس می توان اسید هومیک را دریافت کرد. با توجه به حلالیت اسید هومیک در حلالها، می توان آن را به سه جزء تقسیم کرد: یک محلول در استون یا اتانول، اسید قهوهای مایل به زرد Saproic است؛ بخشی نامحلول استون نامیده می شود اسید سیاه saproic؛ بخشی که در آب یا اسید رقیق محلول است اسید زرد رنگ است. ساختار اساسی ماکرومولکول های اسید هومیک حلقه معطر و حلقه چربی است که دارای گروه های کارکین، هیدروکسیل، کربنیل، کینون و متکسیل هستند. این عملکرد تبادل، جذب، ترکیب شدن و شبیه سازی یون های فلزی است؛ به عنوان یک پلی الکترولیتی در سیستم پراکنده، آن را به کار از انعقاد، ژل شدن و پراکندگی. مولکول اسید هومیک دارای تعداد معینی از رادیکال های آزاد است که فعالیت های فیزیولوژیکی دارند.

روش ذخیره سازی

از یک بسته طبل آهن 200 کیلوگرمی تمیز و خشک استفاده کنید. این محصول مرطوب و قوی است. این باید در انبار خشک و تهویه نگهداری شود. ممنوع است در معرض باران قرار بگیرد. فرایند حمل و نقل باید از برخورد های شدید در صورت شکستن جلوگیری کند. مدت زمان تضمین ذخیره سازی یک سال است.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود