شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

انواع مختلف هومیک اسید

اسیدهای هومیک متنوع هستند. اسید هیومیک معدنی طبیعی عمدتا حیوانات و حیوانات باقی مانده است پس از تجزیه میکروبی تشکیل مواد آلی، رایج در خاک، ذغال سنگ نارس و ذغال سنگ آفتاب، رشد گیاهان و اکوسیستم خاک نقش مهمی را ایفا می کند.

کودهای اسید هومیک نقش اساسی در اسید هومیک اسید را ایفا می کنند و بعضی از مواد مغذی بزرگ، ردیابی، میکروبی و سایر مواد مغذی را تشکیل می دهند. ساختار و ویژگی های پیچیده اسید هومیک، به طور طبیعی به کود اسید هومیک تصمیم گرفته است یک کود آلی چند منظوره است. در میان آنها بهبود خواص خاک یکی از مهمترین نقش اسید هومیک است.

خاک اسیدی بهبود یافته و خاک شور

ساختار جامد پایه باروری خاک است. کاربرد محلی کودهای اسید هومیک نشان داد که کودهای اسید هومیک میتوانند ساختار خاكدانه خاك را افزایش دهند. طبق آکادمی چینی علوم تست اعمال زیست محیطی Shenyang، استفاده از کود آبی اسید هومیک اسید آبی پایدار افزایش 10٪ به 20٪؛ استفاده از آزمایش کودهای ترکیبی اسید زیستی-هومیک اسید، ساختار جامد پایدار آب خاک نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. پس از استفاده از کود، خاک خیس، رشد گیاه قوی، مقاومت به خاک افزایش یافته است.

استفاده اصلی محصولات اسید هومیک در کشاورزی

1، می تواند تقسیم سلولی و رشد را برای تحریک محصول برای ریشه، می تواند به عنوان یک پودر ریشه طبیعی استفاده می شود، همچنین می تواند برای پوشاندن دانه و استفاده از ریشه شیرین کننده استفاده می شود.

2، می تواند محتوای قند محصول را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد، به طوری که محصولات با قابلیت ضد انقباض برای جلوگیری از پوسیدگی، پوسیدگی ریشه، کاهش آفات و بیماری ها، کاهش قدرت باز افتادگی برگ گیاهان را کاهش می دهد، کاهش ترشح برگ، به طوری که بدن آب برای بهبود وضعیت، عامل مقاومت شدید خشکسالی است.

3، برای بهبود ساختار خاک، ترویج شکل گیری ساختار جمع آوری خاک، تسریع در تجزیه تبدیل مواد آلی، به ویژه برای استفاده درازمدت از کودهای شیمیایی، تعمیر ماشین، زمین های زراعی ناشی از اثر قابل توجهی از بهبود خاک.

4، pH خاك را خنثی می كند، مقدار آلودگی خاك را با هم تلفیق می كند، عناصر كمك كننده را از ریشه به برگ ها و یا سایر بخش های عملكرد تعدادی از متابولیسم شتاب دهنده جذب محصول اولیه، افزایش می دهد و از این رو كیفیت محصولات كشاورزی را افزایش می دهد.

محصولات اسید هومیک استفاده اصلی در صنعت هستند

1، اتصال دهنده بریکت. مقدار کمی از دانه های خوب، توزیع سطح خوب را اضافه کنید، به طوری که بریکت به اندازه کافی قدرت و ثبات گرم و سرد است.

2، افزودنیهای سرامیکی. می تواند مقاومت الکتریکی سرامیکی حدود 80٪ را بهبود بخشد، شاخص پلاستیکی 40٪ و یا بیشتر، گلدان را افزایش دهد، جریان لجن دوغاب بیش از 50٪، گلوتن خوب است، برای بهبود گل سبز گل آبی و ظرفیت جذب آن از لعاب

3، کمک های حفاری نفت. می تواند روانکاری دیوار را بهبود بخشد، اثر متوقف کردن ضد سقوط قابل توجه است.

4، می تواند به عنوان خوراک، مواد افزودنی پزشکی، مواد شوینده دیگ بخار و تثبیت کننده کیفیت آب استفاده شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود