شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اسید هومیک به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد

از "سلطنتی Materia Medica" در "Wujin San" از "سلطنت مادیا" سلسله مینگ، "اسید هومیک اسید" برای بیش از 400 سال از تاریخ بشر استفاده شده است، اسید هومیک و خارج از کشور در کشف و استخراج اسید هومیک به عنوان یک پر 220 سال است. در حال حاضر 70 نوع اسید هومیک اسید وجود دارد که به طور مستقیم یا غیر مستقیم در جهان منتشر شده است. Humic Acid به عنوان مواد خام آلی، به طور گسترده ای در کشاورزی، جنگلداری، حیوانات، ایلون، ماهیگیری، نفت، صنایع شیمیایی، مصالح ساختمانی، صنایع سبک، پزشکی، حفاظت از محیط زیست و غیره مورد استفاده قرار گرفته است. بسیاری از زمینه ها در حال حاضر، اسید هومیک محصولات اصلی برای تولید محصولات کشاورزی عبارتند از: اسید fulvic آلی - کود معدنی و اسید fulvic به عنوان مواد خام بسته کود Kamei پاداش، جینلی، سود، هورمون گیاهان، اصلاح خاک، عوامل خشکسالی، آفت کش ها توسط مانند عاملان

اسید هیومیک یک نوع ماده طبیعی طبیعی است. این یک محصول گیاهان باستانی است که میکروارگانیسم ها را تجزیه و ترکیب می کند. اسیدیته ضعیف، جذب آب Humic Acid، کلوئید، جذب، مبادله یون، پیچیده شدن، بازسازی و فعالیت فیزیولوژیکی است. صبر کن. با توجه به اندازه و محلول بودن وزن مولکولی اسید هومیک اسید، به اسید fulvic، اسید هیدروکلریک و اسید فلوویک سیاه تقسیم می شود. اسید هومیک Fulvic اسید با وزن مولکولی کوچک، گروه اسیدی، محلول در اسید، قلیایی و آب، ویژگی های جذب گیاهی، به طور گسترده ای در تولید محصولات کشاورزی استفاده می شود. اسید fulvic بیوشیمیایی پس از تخمیر کامل اسید fulvic، که علاوه بر اسید fulvic، اما همچنین دارای 17 نوع اسید آمینه، پروتئین، اسید نوکلئیک، ویتامین، قندها، انواع آنزیم ها، انواع مختلف عناصر مغذی می باشد.

در سال 2002، مطالعه ایالات متحده در مورد اسید هومیک در کشاورزی اشاره کرد که اگر از اسیدهای هومیک مورد نظر استفاده شود، 50٪ و یا بیشتر کود، حشره کش ها، قارچ کش ها، علف کش ها و آب کاهش می یابد.

اسید هومیک یک طب سنتی چینی است که نقش بسیار قوی ندارد، گرچه اثر سریع، اما عمدتا آهسته، تسکین اصلی تهویه مطبوع، ترک یین و یانگ تعادل، برای رسیدن به بیماری و بهبود عملکرد گیاه و ایمنی بدن

اسید هومیک می تواند عامل اصلی و دو نوع عوامل به داروی، اثرات مختلف، می تواند سازگاری های مختلف، استفاده از عملکردهای مختلف آن، نیاز به درک عمیق از آن، به خصوص با سازگاری آن با سموم دیگر کارایی کاهش، اما همچنین نیاز به درک عمیق و مناسب و عالی حرفه ای و فنی.

ما در اینجا برای توضیح اسید هومیک اسید که شامل اسید هومیک، اسید fulvic و نمک های آن و اسیدفولیک بیوشیمیایی، اکسید شده اسید fulvic و تخریب زغال سنگ اسید fulvic است، آنها یک ماکرومولکول آلی طبیعی هستند، هیچ هورمون شیمیایی ندارد، می تواند افزایش ایمنی، رشد و پیشرفت گیاهان، از طریق ارتقاء واکنش های آنزیمی، ترویج متابولیسم های مختلف، کنترل زمان بیان ژن و فضا، افزایش طول عمر سلولی، ترویج جوانه زنی بذر، تسریع تولید کالوس و افزایش ریشه زایی است که در آن اسید فلوویک و منافذ گیاه برای کاهش مقاومت خشکسالی، خاک با احتباس آب، جذب اسید هومیک، آسفالت و نیتروژن می تواند خواص و غیره را به وجود آورد، عمدتا برای تولید مقاوم در برابر خشکسالی - ریشه کن سازی، مهار رشد گیاهان، ارتقاء تولید عوامل و تنظیم ترکیب شیمیایی گیاهان برای بهبود کیفیت محصول و سایر اثرات. علاوه بر این، مواد اسید هومیک همچنین رشد میانجیگری، پیشگیری از بیماری های ضد باکتری، حشره کش ها و سایر بیماری ها را افزایش می دهد.

اثرات و فعالیت اسید هیومیک بر خاک

1، باروری خاک را بارور می کند، خاک را بهبود می بخشد، شکل گیری آگلومرا را ترویج می دهد، برای تولید محصول برای تامین آب مناسب، مواد مغذی، به ویژه برای سالین برای بهبود اثر بیشتر واضح است.

2، اسید هومیک اسید آزاد کننده آزاد کننده نیتروژن و تثبیت کننده، ترکیب کننده کود فسفات، عامل حفاظت از پتاس است، یک عامل تهیه عنصر مواد مغذی کوچک، عوامل شیمیایی اسید هومیک، اثر متقابل کود است. افزودن اسید هومیک به کود ترکیبی می تواند باعث کاهش و کاهش مواد مغذی موجود و کاهش میزان استفاده شود. این یک ترکیب خوب خاک، عامل آزاد سازی آهسته و بهبود است.

(1) برای بهبود استفاده از نیتروژن، انتشار آهسته نیتروژن.

(2) کاهش خاک در فسفر قابل دسترس و ترویج ریشه های محصول در جذب فسفر.

(3) برای کاهش خاک در جذب پتاسیم ثابت، Humic اسید به طوری که دشوار برای آزاد پتاسیم، بهبود بهره وری.

(4) بهبود فعالیت عناصر مغذی در خاک.

3، برای شکستن فشردگی خاک، مهار بیماری های منتقل شده از خاک، بهبود پوسیدگی خاک، جذب، نفوذ پذیری، متوسط ​​pH خاک، تنظیم دمای زمین، افزایش آب خاک و ظرفیت کود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود