شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

سال نو کوچک

سال نو کوچک (چینی: Xiaonian)، معمولا یک هفته قبل از سال نو قمری، همچنین به عنوان جشن آشپزخانه خدا شناخته شده است، که شخصیت اخلاقی هر خانواده را نظارت می کند.

در اینجا شش چیز که باید در مورد سال نو کوچک بدانید، نشانه دیگری از شروع بهار است. 小年夜.jpg

1. قربانی دادن به آشپزخانه خداوند

در یکی از سنت های متمایز سال نو، سوزاندن یک تصویر کاغذی از خدای آشپزخانه است که روح خدا را به بهشت معرفی می کند تا گزارش خانواده در سال گذشته را گزارش دهد. خداحافظی خداحافظی از طریق چسباندن یک تصویر جدید کاغذی از او در کنار اجاق گاز به خانه بازگشت. از این مزیت، آشپزخانه خدا برای سال دیگر نظارت و حفاظت از خانوارها را خواهد داشت.


اکثر پیشنهادات شیرینی از انواع مختلف است. فکر می کنم این باعث می شود که دهان اشخاص آشپزخانه را شگفت زده کند و او را تشویق کند تا زمانی که به آسمان می رود برای گزارش خود، چیزهای خوبی در مورد خانواده می گوید.


2. تمیز کردن خانه

در روز هشتم ماه گذشته ماه و سال نو، در روز بیست و سوم بین روزهای هفتم ماه ژانویه، خانواده های سراسر چین تمیز کردن خانه ها را تمیز می کنند و در حال آماده سازی برای سال نو هستند.


براساس باورهای قومی چینی، در ماه گذشته، ارواح و خدایان باید انتخاب کنند که به بازگشت به بهشت یا اقامت در زمین برگردند. اعتقاد بر این است که برای اطمینان از عزیمت به موقع ارواح و خدایان باید افراد و خانه هایشان را به طور کامل تمیز و پاکیزه نگه دارند تا هر کشو و کابینه آخر.


3. آب نبات گاندونگ را بخورید

آب نبات گوانجونگ، یک درمان چسبنده از ارزن پر از گل و گندم نفوذ شده است، یک میان وعده های سنتی است که مردم چین در جشنواره ی آشپزخانه خداوند می خورند.

4. چسباندن کاغذ به پنجره ها

در سال نو کوچک، زوج های قدیم و کاغذی که از جشنواره بهار گذشته برگزار شده اند، برداشته شده اند و دکوراسیون پنجره های جدید، پوسترهای سال نو و دکوراسیون های خوشایند است.

5. حمام و برش مو


همانطور که گفته های قدیمی چینی می گوید، آیا آنها غنی و یا ضعیف هستند، اغلب قبل از جشنواره بهار، موهایشان را کوتاه می کنند. فعالیت گرفتن حمام و ریزش مو اغلب در سال نو کوچک است.

6. آماده سازی برای جشنواره بهار

مردم از زمان سال نو کوچک شروع به جمع آوری مقررات لازم برای جشنواره بهار می کنند. هر چیزی که برای ارائه اجنام به اجداد نیاز دارد، مهمانان را سرگرم کند و خانواده را در طول تعطیلات طولانی بخورند باید از قبل خریداری شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

Copyright © شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود