شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اقدام پتاسیم Humate

نقش هیدروکسید پتاسیم:

1. صنایع معدنی برای تولید پتاسیم مانند پرمنگنات پتاسیم، نیتریت پتاسیم، دی کلسیم فسفات و غیره استفاده می شود.

2. صنایع شیمیایی روزانه به عنوان مواد اولیه برای ساخت صابون پتاس، صابون شستشو، صابون نرم، کرم برف، کرم سرد، شامپو و غیره استفاده می شود. صنعت داروسازی برای تولید مواد اولیه مانند پروژسترون و وانیلین استفاده می شود.

3. رنگ برای تولید رنگ ملامین استفاده می شود

4. باتری های قلیایی برای صنعت باتری استفاده می شود. [4] به عنوان یک ماده خشک کننده، جذب کننده، مورد استفاده برای ساخت صابون پتاس، اسید اگزالیک و انواع مختلف نمک پتاسیم مورد استفاده قرار می گیرد و برای آبکاری، حکاکی، لیتوگرافی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. عمدتا به عنوان مواد اولیه برای تولید پتاس، مانند پرمنگنات پتاسیم و کربنات پتاسیم.

5. در صنایع الکتروشیمیایی برای آبکاری، حکاکی و غیره. در صنعت نساجی، برای رنگرزی، سفید کردن و جوشاندن استفاده می شود و به عنوان مواد اولیه اصلی برای ساخت الیاف و الیاف پلی استر استفاده می شود.

هیدروکسید پتاسیم: هیدروکسید پتاسیم (شیمیایی: KOH، نوع: 56.11) پودر سفید یا جامد جامد. نقطه ذوب 360 ~ 406 ℃، نقطه جوش 1320 ~ 1324 ℃، چگالی نسبی 2.044 g / cm، نقطه اشتعال 52 ° F، ضریب شکست n20 / D1.421، فشار بخار 1 MMHG (719 ℃). این بسیار قلیایی و خوردگی است. آسان برای جذب رطوبت در هوا و رطوبت، جذب دی اکسید کربن و تبدیل شدن به کربنات پتاسیم. در حدود 0.6 قسمت از آب گرم، 0.9 در آب سرد، 3 ethanol و 2.5 glycerin حل شده است. هنگامی که در آب، الکل و یا با اسید حل شده، مقدار زیادی از حرارت تولید می شود.

نقش: صنعت غیر معدنی برای تولید پتاسیم از قبیل پرمنگنات پتاسیم، نیتریت پتاسیم، دی کلسیم فسفات و غیره استفاده می شود. صنایع شیمیایی روزانه به عنوان مواد اولیه برای ساخت صابون پتاس، صابون شستشو، صابون نرم، کرم برف، کرم سرد، شامپو و غیره صنعت داروسازی برای تولید مواد اولیه مانند پروژسترون و وانیلین استفاده می شود. صنعت رنگ برای استفاده از رنگ ملامین استفاده می شود. صنعت باتری برای باطری های قلیایی استفاده می شود.

زمینه برنامه

1. به عنوان یک ماده خشک کننده و جذب کننده که برای اسید اگزالیک و انواع مختلف نمک پتاسیم استفاده می شود و برای آبکاری، حکاکی، لیتوگرافی و غیره استفاده می شود

2. عمدتا به عنوان مواد خام برای تولید پتاس، مانند پرمنگنات پتاسیم و کربنات پتاسیم استفاده می شود. در صنعت داروسازی، برای تولید پتاسیم بور هیدروژن، آنتی بادی، اسید سالیسیلیک، پروپیونات و غیره استفاده می شود. برای تولید صابون پتاس، باطری های قلیایی، لوازم آرایشی (مانند کرم سرد، کرم و شامپو) استفاده می شود. در صنعت رنگ، از آن برای تولید رنگ های PVD استفاده می شود، مانند کاهش آبی RSN. در صنایع الکتروشیمیایی، برای آبکاری، حکاکی و غیره در صنایع نساجی، برای رنگرزی، سفید کردن و جوشاندن استفاده می شود و به عنوان مواد اولیه اصلی برای ساخت الیاف و الیاف پلی استر استفاده می شود. علاوه بر این، آن را در عامل گرمایش متالورژی و گریس چرم استفاده می شود.

3. مواد اولیه شیمیایی اولیه برای صنایع دارویی و شیمیایی روزانه.

4. به عنوان جاذب برای واکنش های تحلیلی، واکنش های زهکشی، دی اکسید کربن و آب استفاده می شود.

5. صنایع شیمیایی روزانه به عنوان مواد خام برای شستن و شستن صابون، صابون نرم، کرم برف، کرم سرد، شامپو و غیره استفاده می شود. صنعت داروسازی برای تولید مواد اولیه مانند پروژسترون و وانیلین استفاده می شود. صنعت رنگ برای استفاده از رنگ ملامین استفاده می شود. صنعت باتری برای باطری های قلیایی استفاده می شود

تجزیه و تحلیل محتوا

دقیقا نمونه مورد نظر حدود 1.5 گرم است، محلول در 40 میلی لیتر آب جوش جدید و سرد، سرد تا 15 ℃، محلول آزمایشی فنولفالتین (TS-167) چند قطره، با تلمبه 1 mol / L اسید. هنگامی که صورتی ناپدید می شود، میزان اسید مصرف شده را ثبت کنید، محلول آزمایش متالور نارنجی را اضافه کنید (TS-148)، و تریاسیون را ادامه دهید تا صورتی ثابت باشد. حجم کل اسید مورد نیاز برای تثبیت را ثبت کنید. هر میلی لیتر 1 میلی مول / لیتر اسید سولفوریک برابر با 56.11 mg کل قلیائیت (KOH) می باشد.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود