شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

آلکالین و خوردگی پتاسیم

هیدروکسید پتاسیم (فرمول شیمیایی: KOH، مقدار: 56.11) پودر سفید یا جامد پوسته. نقطه ذوب 360 ~ 406 ℃، نقطه جوش 1320 ~ 1324 ℃، پتاسیم Humate چگالی نسبی 2.044g / cm3، نقطه اشتعال 52 درجه فارنهایت، شاخص شکست NB20 / D1.421، فشار بخار 1mmHg (719 ℃) . با قلیایی قوی و خوردگی. آسان برای جذب رطوبت در هوا و رسوب، جذب دی اکسید کربن از کربنات پتاسیم. در حدود 0.6 قسمت آب گرم، 0.9 قسمت آب سرد، 3 قسمت اتانول و 2.5 قسمت گلیسرول ریخته شده است. هنگامی که در آب حل می شود، الکل و یا با استفاده از اسید، مقدار زیادی گرما تولید می کند. pH محلول 0.1 مول / L 5/13 بود. متوسط ​​سمی، نیمه مرگ و میر (موش، دهان) 1230mg / kg. محلول در اتانول، کمی در اتر محلول است. دارای قلیایی و خورنده بسیار قوی است، پتاسیم Humate طبیعت و سودا سدیم مشابه آن است.

1، برای جذب اسید اگزالیک و انواع پتاسیم استفاده می شود، همچنین برای آبکاری، مجسمه سازی، لیتوگرافی و غیره استفاده می شود.

2، به طور عمده برای تولید مواد خام مانند پتاسیم مانند پرمنگنات پتاسیم، کربنات پتاسیم و غیره استفاده می شود. در صنعت داروسازی، برای تولید بور پتاسیم، اسپرینولاکتون، هپارانول، تریسترون پروپیونات و غیره. در صنعت سبک برای تولید صابون پتاسیم، باتری های قلیایی، لوازم آرایشی (مانند کرم سرد، کرم و شامپو). در صنعت رنگ، پتاسیم Humate برای تولید رنگ، مانند کاهش RSN آبی و غیره. در صنعت الکتروشیمیایی، برای آبکاری، مجسمه سازی و غیره. در صنایع نساجی، برای چاپ و رنگرزی، سفید کردن و mercerizing، و تعداد زیادی از استفاده می شود برای ساخت الیاف مصنوعی، الیاف پلی استر اصلی مواد اولیه. علاوه بر این، آن نیز برای بخاری های متالورژی و چربی زدایی و غیره استفاده می شود.

3، مواد شیمیایی خام، پزشکی، مواد شیمیایی خانگی و غیره.

4، به عنوان معرفهای تحلیلی استفاده می شود، واکنش های تصفیه کننده پتاسیم Humate، دی اکسید کربن و جذب رطوبت.

5، صنایع شیمیایی برای تولید صابون شستشو، صابون شامپو، کرم، کرم، کرم، شامپو و سایر مواد خام. صنعت داروسازی برای تولید پروژسترون، وانلین و سایر مواد خام. صنعت رنگ برای استفاده از رنگ ملامین استفاده می شود. صنعت باتری برای باطری های قلیایی استفاده می شود.

این سازمان یک اثر سوزاننده دارد، پتاسیم Humate می تواند پروتئین، تشکیل پروتئین دندانی قلیایی را از بین ببرد. راه حل یا گرد و غبار بر روی پوست، به ویژه در مخاط مخاطب چسبیده می شود، می تواند لکه های نرم تولید کند. غلظت محلول بالاتر، دمای بالاتر، اثر قوی تر است. به داخل چشم چسبیده، نه تنها باعث آسیب به قرنیه می شود، بلکه باعث آسیب به بافت های عمیق چشم نیز می شود.

حداکثر غلظت مجاز 0.5 mg / m است. از لمس کردن پوست و چشم ها جلوگیری می شود، مانند لمس عمدی، آب می تواند قسمت های آسیب دیده شسته شود و سپس با 5٪ اسید استیک، تارتار، اسید هیدروکلریک و محلول اسید سیتریک مرطوب شود. پوسیدگی پتاسیم مانند چکه کردن چشم ها، استفاده از آب یا محلول شور با دقت آهسته شستن 10 تا 30 دقیقه و سپس 2٪ از کارنیوواکائین یا 0.5٪ محلول کاردین را کلیک کنید. عملیات باید با استفاده از پارچه لباس های عمومی، پوشیدن دستکش لاستیکی، دستبند، پیش بند، کفش پوشیدن و سایر محصولات بیمه کار، پوشیده شود. دست باید با پماد خنثی و هیدروفوب پوشانده شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود