شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پتاسیم Humate پاکیزگی

اول، هیدروکسید جامد پتاسیم هیدروکسید نشت اضطراری درمان انزوا نشت ناشی از آلوده منطقه، احاطه شده توسط علائم هشدار دهنده، توصیه می شود که پرسنل اورژانس ماسک های گاز، لباس محافظ شیمیایی لباس پتاسیم Humate لباس پوشیدن. به طور مستقیم با نشت آب تماس نداشته باشید، با بیل تمیز تمیز جمع آوری شده در ظروف تمیز و تمیز پوشیده شده، مقدار کمی آب اضافه شده، تنظیم شده به خنثی، پتاسیم Humate و سپس به سیستم فاضلاب. شما همچنین می توانید با آب زیادی شستشو داده و آب را به سیستم فاضلاب رقیق کنید. مانند تعداد زیادی از نشت ها، جمع آوری شده پس از بازیافت و یا بی ضرر دفع.

دوم، اقدامات حفاظتی حفاظت تنفسی: در صورت لزوم، ماسک های محافظتی را بپوشانید.

لباس های محافظ: لباس های شلوار (مواد ضد خوردگی). حفاظت از دست: دستکش لاستیکی بپوشید. دیگر: پس از کار، دوش کشیدن. توجه به بهداشت شخصی.

سوم، اولین اقدامات کمک هیدروکسید پتاسیم جامد تماس پوست: بلافاصله با آب حداقل 15 دقیقه بشویید. اگر سوختگی وجود دارد، درمان پزشکی. Humate پتاسیم تماس با چشم: بلافاصله پلک را برداشته و حداقل 15 دقیقه با آب جوش یا نمک اشباع کنید. یا با محلول اسید بوریک 3٪ شسته شود. درمان پزشکی. استنشاق: به سرعت از صحنه تا هوای تازه. در صورت لزوم، پتاسیم Humate تنفس مصنوعی. درمان پزشکی. عوارض: بلافاصله پس از بیدار شدن بشارت، سرکه یا آب لیمو را رقیق کنید.

پتاسیم هیدروکسید جامد ظرفیت تمیز کردن من معتقدم که ما شنیده ایم، این محصول در بسیاری از موارد یک برنامه بسیار خوب است، به منظور تسهیل درک همه، پتاسیم Humate درک بهتر این محصول، Xiaobian زیر به طور خاص برای همه برای معرفی بعدی هیدروکسید پتاسیم جامد به مقاومت در برابر روغن، ما برای جمعآوری اطلاعات در مورد آن، با هم ترکیب می کنیم.

1، اولین تهیه آب 85 گرم به مخزن چربی، پتاسیم Humate در آینده و سپس 21 گرم هیدروکسید پتاسیم جامد، 25 گرم سولفات سدیم، 5 گرم گلوکونات سدیم، 2 گرم آلژینات سدیم اضافه شده به آب چربی، با هم زدن به ذوب؛

2 در یک سطل پلاستیکی دیگر در تزریق 50 گرم آب و 3 گرم مواد افزودنی A و 2 گرم مواد افزودنی B در بشکه مخلوط کردن 5-10 دقیقه، به طوری که آن را کاملا ذوب از مخزن پتاسیم Humate ریخته شده و 37G باقی مانده آب به یکی ریخته می شود، یعنی از دست دادن عامل خشک شدن چربی در دمای اتاق؛

3، ظاهر ظاهر کلی روغن، Humate پتاسیم فقط در این عامل چربی خیس کردن برای حدود 10min برای رضایت از اثر چربی زدگی، سال خستگی در واقع علاوه بر نفت و آب پس از شستن فیلم سطح آب محصول به طور متوسط از فیلم آب تنها مشخصات برای گریس برای بهترین زمان برای حذف قطعه کار است.

برای تنظیم پخت هیدروکسید پتاسیم، شما می دانید که این محصول می تواند به عنوان یک عامل آبی روشن استفاده شود، می تواند هیدروکسید آن را برای کنترل آب PH، Humate پتاسیم دستکاری، اما هیدروکسید این محصول همچنین می تواند به استفاده از چربی عامل، پتاسیم Humate استفاده از آن بسیار محبوب است، شامل صنایع شیمیایی در زمینه های مختلف، در کشاورزی، تولید شده است محبوبیت.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود