شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تجزیه و تحلیل محتوای Humate پتاسیم

در شیمی تجزیه ای در هیدروکسید سدیم و هیدروکسید پتاسیم اغلب استفاده می شود به طور قابل تعویض. اما برخی از برنامه ها، آنها نمی توانند تغییر کنند. مانند ژنراتور هیدروژن، مشخص شده با هیدروکسید پتاسیم. پزشکی سدیم آهک، با هیدروکسید سدیم مشخص شده است. هیدروکسید سدیم از هیدروکسید پتاسیم قوی است بنابراین هیدروکسید پتاسیم به طور معمول در تجزیه شیمیایی استفاده می شود. به همین ترتیب اگر از آن به عنوان خشک کن با هیدروکسید سدیم استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر شما می گویند که پزشکی سدیم آهک، مشخص شده با هیدروکسید سدیم. اما دو هیدروکسید سدیم به قیمت ارزان تر، زمانی که می تواند هیدروکسید سدیم را جایگزین کند.

هر دو آنها بسیار خورنده هستند و نباید در تماس با ظروف فلزی قرار گیرند و آنها باید مهر و موم شده و حفظ شوند. تفاوت بین آنها وجود ندارد.

خواص فیزیکی هیدروکسید سدیم:

یک محصول واحد کریستال شفاف بی رنگ است، تراکم نسبی 2.130، نقطه ذوب است 318.4 ℃. نقطه جوش 1390 ℃. بازار سودا سودا یک جامد جامد و مایع است: جامد جامد جامد، سدیم، بلوک، ورق، میله، دانه، بسیار شکننده است. مایع منیزیم سودا مایع شفاف رنگی است. سودا سدیم سودمند است. این محلول در آب است، و وقتی که آن را حل شود، بسیار قلیایی است و حس چرب دارد. محلول در اتانول و گلیسیرین؛ در استون و اتر محلول نیست. این بسیار خورنده است و دارای اثر خوردگی بر روی فیبر، پوست، شیشه و سرامیک است. واکنش ناپایداری با کلر، برم، ید و دیگر هالوژن ها؛ نمک و آب از خنثی سازی اسید تشکیل می شود.

خواص فیزیکی هیدروکسید پتاسیم:

بلور روم سفید، محصولات صنعتی سفید یا خاکستری رنگ سفید و یا باشگاه شکل می باشد. تراکم نسبی 2.044 (20 ℃)، نقطه ذوب 360.4 ℃ است. نقطه جوش 1320 ~ 1324 ℃. محلول در آب، هنگامی که مقدار زیادی از حرارت محلول، جذب آب قوی را آزاد می کند، رطوبت را در هوا جذب می کند و محلول می شود و به تدریج دی اکسید کربن را به پتاسیم جذب می کند. محلول در اتانول، کمی در اتر محلول است. قلیایی قوی و خوردگی، خواص آن شبیه به سودا سودا است.

تجزیه و تحلیل محتوا: دقیق می گوید نمونه حدود 1.5 گرم است، محلول در 40 میلی لیتر آب جوش جدید و سرد، سرد تا 15 ℃، محلول آزمایشی فنولفالتین (TS-167) چند قطره، با تیتانیوم 1 mol / L اسید. هنگامی که صورتی ناپدید می شود، میزان اسید مصرف شده را ثبت کنید، محلول آزمایش متالور نارنجی را اضافه کنید (TS-148)، و تریاسیون را ادامه دهید تا صورتی ثابت باشد. حجم کل اسید مورد نیاز برای تثبیت را ثبت کنید. هر میلی لیتر 1 میلی مول / لیتر اسید سولفوریک برابر با 56.11 mg کل قلیائیت (KOH) می باشد.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود