شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اثر پتاسیم Humate

استفاده پایه از هیدروکسید پتاسیم: صنعت غیر معدنی به عنوان یک ماده خام برای تولید نمکهای پتاسیم مانند هیدروژن فسفات، دو پتاسیم و غیره استفاده می شود. صنایع شیمیایی برای ساخت صابون، صابون و پتاسیم شستن شامپو نرم صابون، کرم کرم، شامپو و سایر مواد خام. صنعت دارویی برای تهیه وانیلین و مواد خام دیگر استفاده می شود. صنعت رنگ برای تولید رنگ استفاده می شود. صنعت باتری در ساخت باتری های قلیایی استفاده می شود.

هیدروکسید پتاسیم به عنوان یک ماده خشک کننده، جذب کننده، برای تهیه صابون پتاسیم، اسید اگزالیک و نمک های مختلف استفاده می شود، همچنین در آبکاری، حکاکی، لیتوگرافی و غیره استفاده می شود. پتاسیم به طور عمده برای تولید مواد خام مانند کربنات پتاسیم و غیره استفاده می شود. در صنعت داروسازی، برای تولید بورو هیدرید پتاسیم، اسپیرونولاکتون، الکل باتیل و پروپرونات تستوسترون. برای تولید صابون پتاسیم، باتری قلیایی، لوازم آرایشی در صنایع سبک (مانند کرم، کرم و شامپو). در صنعت رنگ، مورد استفاده در تولید کاهش رنگ، مانند کاهش آبی، RSN، و غیره.

هیدروکسید پتاسیم در صنایع الکتروشیمیایی برای آبکاری، حکاکی و غیره استفاده می شود. در صنایع نساجی، مورد استفاده در چاپ و رنگرزی، سفید کردن و جوشاندن، و به عنوان مواد اولیه اصلی برای ساخت الیاف مصنوعی و الیاف پلی استر استفاده می شود. علاوه بر این، آن نیز در متالورژی، عامل گرما و گریس چرم استفاده می شود. مواد اولیه اولیه شیمیایی که در پزشکی استفاده می شود، صنایع شیمیایی روزانه و غیره. جذب کننده به عنوان یک معرف معرف، یک واکنش زعفرانی، دی اکسید کربن و رطوبت، و نیز در صنعت داروسازی استفاده می شود.

نقش هیدروکسید پتاسیم چیست؟

1 هیدروکسید پتاسیم به عنوان یک ماده خشک کننده و جذب برای اسید اگزالیک و نمک های پتاسیم مختلف، بلکه برای آبکاری، مجسمه سازی، شییین و غیره استفاده می شود.

2، به طور عمده برای تولید پتاسیم مواد خام مانند پرمنگنات پتاسیم، کربنات پتاسیم و غیره استفاده می شود. در صنعت داروسازی، برای تولید بورو هیدرید پتاسیم، spironolactone، الات بوتیل، تریسترون پروپونات. برای تولید صابون پتاسیم، باتری قلیایی، لوازم آرایشی در صنایع سبک (مانند کرم، کرم و شامپو). در صنعت رنگ، مورد استفاده در تولید رنگ های کاهش یافته، مانند کاهش آبی، RSN، و غیره. در صنعت الکتروشیمیایی، مورد استفاده در آبکاری، حکاکی و غیره. در صنعت نساجی، مورد استفاده در چاپ و رنگرزی، سفید کردن و mercerizing ، و به طور عمده به عنوان مواد اولیه اصلی برای ساخت الیاف مصنوعی و الیاف پلی استر استفاده می شود. علاوه بر این، آن نیز در متالورژی، عامل گرما و گریس چرم استفاده می شود.

3. مواد اولیه اولیه شیمیایی، مورد استفاده در پزشکی، صنایع شیمیایی روزانه، و غیره.

4. به عنوان یک جذب کننده برای معرفهای تحلیلی، واکنش های آب بندی، دی اکسید کربن و آب استفاده می شود.

5، صنایع شیمیایی روزانه برای ساخت صابون، شامپو و نرم صابون، کرم، کرم، شامپو و سایر مواد خام استفاده می شود. صنعت دارویی برای ساخت پروژسترون، وانیلین و سایر مواد خام استفاده می شود. صنعت رنگ در تولید رنگ ملامین استفاده می شود. صنعت باتری در ساخت باتری های قلیایی استفاده می شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود