شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اثر پتاسیم Humate

مکانیزم آسیب آفتاب قلیایی قلیایی جذب آب، Humate پتاسیم است به طوری که کمبود آب بدن، پروتئین قلیایی و بافت محلی به منظور تشکیل پروتئین پیچیده قلیایی، بافت چرب غنی شده، saponification گرما می تواند بافت عمیق به ادامه آسیب رساندن. Humate پتاسیم از آنجا که پروتئین پیچیده قلیایی محلول است، یون های قلیایی می توانند به بافت های عمیق نفوذ کنند و باعث آسیب شوند.

سوختگیهای سوزنی عمدتا در عمق بیش از دو درجه عمیق است و خشونت آمیز است. از بین رفتن زخم برای ادامه یافتن زخم، تکه تکه کردن نرم، پتاسیم Humate، لغزش چسبنده "صابون" یا "توفو فاسد" است - مانند تغییرات، آسان به پیچیده پس از عفونت زخم سپسیس. تماس با ناخن با قلیایی سودمند، ضخیم تر می شود، از دست دادن لبخند، به طوری که ناخن تخت و حتی قاشق. محلول نازک پتاسیم Humate می تواند پوست را خشک، فاسد، لجن زدگی کند. بخار سوزاننده در چشم و دستگاه تنفس فوقانی تحریک شدید، می تواند باعث سوختگی چشم و دستگاه تنفسی فوقانی شود.

1، به عنوان یک ماده خشک کننده، جذبکننده، پتاسیم Humate برای تولید اسید اگزالیک و انواع پتاسیم، بلکه برای آبکاری، مجسمه سازی، لیتوگرافی و غیره استفاده می شود.

2، به طور عمده برای تولید مواد خام مانند پتاسیم مانند پرمنگنات پتاسیم، کربنات پتاسیم و غیره استفاده می شود. در صنعت داروسازی، پتاسیم Humate برای تولید بور پتاسیم، اسپرینولاکتون، هپارانول، تریسترون پروپیونات و غیره. در صنعت سبک برای تولید صابون پتاسیم، باتری های قلیایی، لوازم آرایشی (مانند کرم سرد، کرم و شامپو). Humate پتاسیم در صنعت رنگ، برای تولید رنگهای کاهش دهنده مانند کاهش آبی RSN و غیره. در صنعت الکتروشیمیایی، برای آبکاری، مجسمه سازی و غیره. در صنایع نساجی، برای چاپ و رنگرزی، سفید کردن و mercerizing، و تعداد زیادی از استفاده می شود برای ساخت الیاف مصنوعی، الیاف پلی استر اصلی مواد اولیه. علاوه بر این، پتاسیم Humate نیز برای بخاری های متالورژی و چربی زدایی و غیره استفاده می شود.

3، مواد شیمیایی خام، پزشکی، مواد شیمیایی خانگی و غیره.

4، به عنوان معرفهای تجزیه کننده، واکنش های آب گرم، دی اکسید کربن هیومیت پتاسیم و جذب رطوبت استفاده می شود.

5، صنعت شیمیایی برای تولید صابون شستشو، صابون شامپو، کرم، کرم، کرم Humate پتاسیم، شامپو و سایر مواد خام. صنعت داروسازی برای تولید پروژسترون، وانلین و سایر مواد خام. صنعت رنگ برای استفاده از رنگ ملامین استفاده می شود. صنعت باتری برای باطری های قلیایی استفاده می شود

این سازمان یک اثر سوزاننده دارد، پروتئین را تشکیل می دهد و پروتئین دندانی قلیایی را تشکیل می دهد. راه حل یا گرد و غبار بر روی پوست، به ویژه در مخاط مخاطب چسبیده می شود، می تواند لکه های نرم تولید کند. غلظت محلول بالاتر، دمای بالاتر، اثر قوی تر است. Humate پتاسیم به داخل چشم چسبیده است، نه تنها باعث آسیب به قرنیه می شود، بلکه باعث آسیب به بافت های عمیق چشم می شود.

حداکثر غلظت مجاز 0.5 mg / m است. کار باید از دست زدن به پوست و چشم ها جلوگیری شود، مانند لمس به طور تصادفی، شما می توانید از آب برای شستن قطعات آسیب دیده، پتاسیم Humate و سپس مرطوب با 5٪ اسید استیک، تارتار، اسید هیدروکلریک و محلول اسید سیتریک استفاده کنید. مانند چکه کردن چشمها، استفاده از آب یا محلول شور با دقت آرام شستشو 10 ~ 30 دقیقه، و سپس روی 2٪ از کارنیوواکائین یا 0.5٪ از محلول کارداین را کلیک کنید. عملیات باید توسط پارچه محکم ساخته شده از لباس پوشیدنی، پتاسیم Humate پوشیدن دستکش لاستیکی، دستبند، پیش بند، کفش پوشیدن و سایر محصولات بیمه کار، دست باید با پماد خنثی و هیدروفوب پوشش داده شده است.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

Copyright © شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود