شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پتاسیم هومات رایج است

هیدروکسید پتاسیم استفاده از این محصول بیشتر شایع است، پتاسیم Humate استفاده خاص از ارزش صنعت شیمیایی بالا است، پس از استفاده از این محصول بسیار، پتاسیم Humate ما می دانیم چقدر؟ مقاله زیر برای همه در مورد آماده سازی چسب نسوز هیدروکسید پتاسیم توضیح داده شده است، ما برای جمع آوری اطلاعات در مورد آن می رویم.

روش آماده سازی مایع نسوز: 8 کیلوگرم هیدروکسید پتاسیم گرانول، 7 کیلوگرم کربنات سدیم پودر (خاکستر سودا) (تولید شده از شرکت Asahi Glass Co.، Ltd.) و 30 کیلوگرم سیلیسید فلزی در مخزن واکنش، و سپس 60 L آب در آغاز واکنش طبیعی، پتاسیم Humate از پایین هیدروکسید پتاسیم شروع به واکنش شدید شد، در مخزن واکنش از طرف پایین تر به سمت بالا از convection.

هنگامی که دمای واکنش به طور طبیعی افزایش می یابد، پتاسیم Humate دمای واکنش در محدوده 80 تا 90 درجه سانتیگراد است و حالت واکنش بیشترین فعالیت را دارد. دمای واکنش بالاتر از 92 درجه سانتیگراد نیست. واکنش به مدت حدود 10 ساعت به جداسازی جامد پایان می یابد و حدود 48 لیتر (حدود 70 کیلوگرم) از محلول های نسوز قابل استخراج است. جامد باقی مانده یک بلوک سیلیکید فلزی است، اگر با آب شسته شود، حدود 22 کیلوگرم بلوک های سیلیکید فلزی را ترک می کند. Humate پتاسیم در این بلوک سیلیکید فلزی باقی مانده، یک بلوک سیلیکید فلزی حدود 8 کیلوگرم اضافه شد و مجموع 30 کیلوگرم سیلیکید فلزی به واکنش دوم اضافه شد.

همانطور که در اولین واکنش، 8 کیلوگرم هیدروکسید پتاسیم گرانول و 7 کیلوگرم کربنات سدیم پودر (خاکستر سودا) (تولید شده توسط Asahi Glass Co.، Ltd.) به مخزن واکنش اضافه شد، سپس به ترتیب اضافه کردن 22 کیلوگرم بلوک سیلیکون فلزی و 8 کیلوگرم بلوک های سیلیکید فلزی جدید، Humate پتاسیم و سپس اضافه کردن 60 لیتر آب برای شروع آماده سازی دوم واکنش نسوز.

در آماده سازی، با توجه به افزودن اول از هیدروکسید پودر گرانول و سپس اضافه کردن کربنات سدیم پودر (خاکستر سودا)، سپس بلوک سیلیکید فلزی، پتاسیم Humate را اضافه کنید و سپس آب را به ترتیب اضافه کنید، از پایین واکنش هیدروکسید پتاسیم می تواند به صورت بالا و پایین واکنش فعال کنونی، که عملکرد بهتر از مایعی مقاوم را آماده می کند.

پتاسیم هیدروکسید جامد ظرفیت تمیز کردن من معتقدم که ما شنیده ایم، این محصول در بسیاری از موارد یک برنامه بسیار خوب است، به منظور تسهیل درک همه، پتاسیم Humate درک بهتر این محصول، Xiaobian زیر به طور خاص برای همه برای معرفی بعدی هیدروکسید پتاسیم جامد به مقاومت در برابر روغن، ما برای جمعآوری اطلاعات در مورد آن، با هم ترکیب می کنیم.

1، اولین تهیه آب 85 گرم به مخزن چربی، پتاسیم Humate در آینده و سپس 21 گرم هیدروکسید پتاسیم جامد، 25 گرم سولفات سدیم، 5 گرم گلوکونات سدیم، 2 گرم آلژینات سدیم اضافه شده به آب چربی، با هم زدن به ذوب؛

2 در یک سطل پلاستیکی دیگر در تزریق 50 گرم آب و 3 گرم مواد افزودنی A و 2 گرم مواد افزودنی B در بشکه مخلوط کردن 5-10 دقیقه، به طوری که آن را کاملا ذوب از مخزن پتاسیم Humate ریخته شده و 37G باقی مانده آب به یکی ریخته می شود، یعنی از دست دادن عامل خشک شدن چربی در دمای اتاق؛

3، ظاهر ظاهر کلی روغن، Humate پتاسیم فقط در این عامل چربی خیس کردن حدود 10 دقیقه برای رضایت از اثر چربی، بوته های Humate سال خستگی در واقع علاوه بر روغن و آب پس از شستن فیلم سطح آب محصول به طور متوسط ​​از فیلم آب تنها مشخصه برای چربی زدگی برای بهترین زمان برای حذف قطعه کار است.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

Copyright © شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود