شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

آماده سازی پتاسیم Hermat Refractory Liquid

هیدروکسید پتاسیم استفاده از این محصول شایع تر است، کاربرد ویژه ای از ارزش صنایع شیمیایی بالا است و پس از استفاده از این محصول بسیار، ما چقدر می دانیم؟

روش آماده سازی مایع نسوز: 8 کیلوگرم هیدروکسید پتاسیم گرانول، 7 کیلوگرم کربنات سدیم پودر (خاکستر سودا) (تولید شده از شرکت Asahi Glass Co.، Ltd.) و 30 کیلوگرم سیلیسید فلزی در مخزن واکنش، و سپس 60 L آب در آغاز واکنش طبیعی، از هیدروکسید پتاسیم شروع به خشونت واکنش نشان داد، در مخزن واکنش از طرف پایین تر به سمت بالای کنجکاوی.

هنگامی که دمای واکنش به طور طبیعی افزایش می یابد، دمای واکنش در محدوده 80 تا 90 درجه سانتیگراد است و حالت واکنش بیشترین فعالیت را دارد. دمای واکنش بالاتر از 92 درجه سانتیگراد نیست. واکنش به مدت حدود 10 ساعت به جداسازی جامد پایان می یابد و حدود 48 لیتر (حدود 70 کیلوگرم) از محلول های نسوز قابل استخراج است. جامد باقی مانده یک بلوک سیلیکید فلزی است، اگر با آب شسته شود، حدود 22 کیلوگرم بلوک های سیلیکید فلزی را ترک می کند. در این بلوک سیلیکید فلزی باقی مانده، یک بلوک سیلیکید فلزی حدود 8 کیلوگرم اضافه شد و مجموع 30 کیلوگرم سیلیسید فلزی به واکنش دوم اضافه شد.

همانطور که در اولین واکنش، 8 کیلوگرم هیدروکسید پتاسیم گرانول و 7 کیلوگرم کربنات سدیم پودر (خاکستر سودا) (تولید شده توسط Asahi Glass Co.، Ltd.) به مخزن واکنش اضافه شد، سپس به ترتیب اضافه کردن 22 کیلوگرم بلوک سیلیکید فلزی و 8 کیلوگرم بلوک های سیلیکید فلزی جدید و سپس اضافه کردن 60 لیتر آب برای شروع آماده سازی دوم واکنش نسوز.

در آماده سازی، با توجه به افزودن اول از هیدروکسید پودر گرانول، و سپس اضافه کردن کربنات سدیم پودر (خاکستر سودا)، سپس بلوک سیلیکید فلزی را اضافه کنید، و سپس اضافه کردن آب به منظور اضافه کردن، از پایین از هیدروکسید پتاسیم واکنش می تواند تشکیل شده به بالا و پایین واکنش فعال سازگاری، که عملکرد بهتر از مایعات مقاوم در برابر آماده سازی.

در این مقاله می توانیم به طور کلی روش آماده سازی این چسب مقاوم در برابر هیدروکسید پتاسیم را درک کنیم و این آماده سازی را می توان به صفحه ضخیم، فوم پلی استایرن و دیگر تهیه قاب چرم سرد، پرونده تلویزیون، مواد بسته بندی و میز و صندلی و آشپزخانه ظروف، امیدواریم که محتوای متن برای کمک به شما کمک کند.

هیدروکسید پتاسیم به عنوان مواد شیمیایی خوب، به طور گسترده ای در صنایع صنعتی، شیمیایی و دیگر زمینه های تولید استفاده می شود، پس از شناخت این محصول، ما درک می کنیم که چقدر، مقاله زیر برای همه توضیح این مواد رسم اصول تست و نتایج.

اصل: باكتريهاي گرم منفي در ديواره سلولي در محلول قليايي رقيق، ريز كردن آسان، رها كردن مارپيچ DNA بدون شكاف، به طوری كه تعلیق هيدروكسايد پتاسيم چسبنده است، می تواند در حلقه انكوكسيك مورد استفاده قرار گيرد كه از سیم چسبنده خارج شود و باکتری های گرم مثبت چنین تغییری در محلول قلیایی رقیق وجود ندارد.

روش: یک قطره محلول آبی 40 گرم در لیتر هیدروکسید پتاسیم (تهیه تازه) را روی شیشه تمیز آورده، کمی جوانه زده، مخلوط کنید و با محلول هیدروکسید پتاسیم آب مخلوط کنید، و هر چند ثانیه به ذکر حلقه تلقیح، از سیم چسبنده

يافته ها: تلقيح با حلقه تلقيح مثبت بود، هنوز تعليق منفي بود.

کاربرد: به طور عمده برای باکتری های گرم منفی و باکتری های گرم مثبت به رنگ زدگی آسان است. اکثر باکتریهای گرم منفی در 5 تا 10 ثانیه در واکنش مثبت و بعضی نیاز به 30 تا 45 ثانیه، Pseudomonas، Lactobacillus، Flavobacterium، Alcaligenes، Moraxella و بیشترین مثبت در 10s، Acinetobacter، Moraxella، به آرامی پاسخ دادند، بیشتر سویه ها در 60S مثبت و باکتری های گرم مثبت پس از 60s هنوز هم منفی است.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

Copyright © شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود