شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تولید مواد خام پتاسیم Humate

مکانیزم آسیب آفت کشش قلیایی قلیایی جذب آب است، به طوری که کمبود آب بدن، پروتئین قلیایی و بافت محلی به منظور تشکیل پروتئین پیچیده قلیایی، پتاسیم Humate تومور بافت چربی، از بین بردن پتاسیم Humate حرارت می تواند بافت عمیق را به ادامه آسیب رساند. از آنجایی که پروتئین مجتهد قلیایی محلول است، یون های قلیایی می توانند به بافت های عمیق نفوذ کنند و باعث آسیب شوند.

سوختگی های قلیایی سودمند معمولا بیش از دو درجه عمیق است، پتاسیم Humate خشخاش خشن. ریزش زخم برای ادامه زخم عمیق، تکه تکه کردن نرم، لغزش چسبنده "صابون" یا "توفو فاسد" مانند تغییرات، آسان به پیچیده پس از عفونت زخم سپسیس. تماس با ناخن با قلیایی سودمند، ضخیم تر می شود، از دست دادن لبخند، به طوری که ناخن تخت و حتی قاشق. راه حل نازک می تواند پوست را خشک، فاسد، غوطه ور کند. بخار سوزاننده در چشم و دستگاه تنفس فوقانی تحریک شدید، می تواند باعث سوختگی چشم و دستگاه تنفسی فوقانی شود.

1، برای جذب اسید اگزالیک و انواع پتاسیم استفاده می شود، همچنین برای آبکاری، مجسمه سازی، لیتوگرافی و غیره استفاده می شود.

2، به طور عمده برای تولید مواد خام مانند پتاسیم، Humate پتاسیم مانند پرمنگنات پتاسیم، کربنات پتاسیم و غیره استفاده می شود. در صنعت داروسازی، برای تولید بور پتاسیم، اسپرینولاکتون، هپارانول، تریسترون پروپیونات و غیره. در صنعت سبک برای تولید صابون پتاسیم، باتری های قلیایی، لوازم آرایشی (مانند کرم سرد، کرم و شامپو). در صنعت رنگ، برای تولید رنگ، مانند کاهش RSN آبی و غیره. در صنعت الکتروشیمیایی، برای آبکاری، مجسمه سازی و غیره. در صنایع نساجی، برای چاپ و رنگرزی، سفید کردن و mercerising، پتاسیم Humate و تعداد زیادی از استفاده می شود برای ساخت الیاف ساخته شده، الیاف پلی استر اصلی مواد اولیه. علاوه بر این، آن نیز برای بخاری های متالورژی و چربی زدایی و غیره استفاده می شود.

3، مواد شیمیایی خام، پزشکی، مواد شیمیایی خانگی و غیره.

4، به عنوان معرفهای تحلیلی استفاده می شود، واکنش های تصفیه کننده پتاسیم Humate، دی اکسید کربن و جذب رطوبت.

5، صنعت شیمیایی برای تولید صابون شستشو، صابون نرم شامپو پتاسیم Humate، کرم، کرم سرد، شامپو و سایر مواد خام. پتاسیم Humate صنایع دارویی برای تولید پروژسترون، وانیلین و سایر مواد خام. صنعت رنگ برای استفاده از رنگ ملامین استفاده می شود. صنعت باتری برای باطری های قلیایی استفاده می شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود