شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پتاسیم Humate قوی قلیایی و خوردگی

هیدروکسید پتاسیم (فرمول شیمیایی: KOH، مقدار Humate پتاسیم: 56.11) پودر سفید یا جامد پوسته پوسته شده است. نقطه ذوب 360 ~ 406 ℃، نقطه جوش 1320 ~ 1324 ℃، چگالی نسبی 2.044g / cm3، نقطه اشتعال 52 ° F، شاخص شکست NB20 / D1.421، فشار بخار 1mmHg (719 ℃). با قلیایی قوی و خوردگی. پتاسیم Humate آسان برای جذب رطوبت در هوا و رسوب، جذب دی اکسید کربن از کربنات پتاسیم. در حدود 0.6 قسمت آب گرم، 0.9 قسمت آب سرد، 3 قسمت اتانول و 2.5 قسمت گلیسرول ریخته شده است. هنگامی که در آب حل می شود، الکل و یا با استفاده از اسید، مقدار زیادی گرما تولید می کند. پتاسیم Humate pH محلول 0.1 مول / L به میزان 13.5 است. متوسط ​​سمی، نیمه مرگ و میر (موش، دهان) 1230mg / kg. محلول در اتانول، کمی در اتر محلول است. Humate پتاسیم دارای قلیایی و خورنده بسیار قوی است، طبیعت و سدیم سدیم مشابه آن است.

1، به عنوان یک ماده خشک کننده، جذبکننده، پتاسیم Humate برای تولید اسید اگزالیک و انواع پتاسیم، بلکه برای آبکاری، مجسمه سازی، لیتوگرافی و غیره استفاده می شود.

2، به طور عمده برای تولید مواد خام مانند پتاسیم، Humate پتاسیم مانند پرمنگنات پتاسیم، کربنات پتاسیم و غیره استفاده می شود. در صنعت داروسازی، برای تولید بور پتاسیم، اسپرینولاکتون، هپارانول، تریسترون پروپیونات و غیره. در صنعت سبک برای تولید صابون پتاسیم، باتری های قلیایی، لوازم آرایشی (مانند کرم سرد، کرم و شامپو). Humate پتاسیم در صنعت رنگ، برای تولید رنگ، مانند کاهش RSN آبی و غیره. در صنعت الکتروشیمیایی، برای آبکاری، مجسمه سازی و غیره. Humate پتاسیم در صنایع نساجی، برای چاپ و رنگرزی، پتاسیم Humate سفید کردن و mercerizing، و تعداد زیادی از استفاده می شود برای ساخت الیاف ساخته شده، الیاف پلی استر اصلی مواد اولیه. پتاسیم Humate علاوه بر این، آن نیز برای بخاری های متالورژی و چربی زدایی و غیره استفاده می شود.

3، مواد شیمیایی خام، پزشکی، مواد شیمیایی خانگی و غیره.

4، به عنوان معرفهای تجزیه کننده، واکنش های آب بندی، دی اکسید کربن و جذب رطوبت استفاده می شود.

5، صنایع شیمیایی برای تولید صابون شستشو، صابون شامپو، کرم ضد پیری، کرم، کرم، شامپو و سایر مواد خام. صنعت داروسازی برای تولید پروژسترون، وانلین و سایر مواد خام. صنعت رنگ برای استفاده از رنگ ملامین استفاده می شود. صنعت باتری برای باطری های قلیایی استفاده می شود.

این سازمان دارای اثر سوزی است، می تواند پروتئین را حل کند، پتاسیم Humate تشکیل پروتئین denatured قلیایی. پوسیدگی پتاسیم به خصوص در مخاط مخاطب، حلال یا گرد و غبار بر روی پوست چسبیده است، می تواند پوستی نرم تولید کند. غلظت محلول بالاتر، پتاسیم Humate بالاتر دما، اثر قوی تر است. به داخل چشم چسبیده، نه تنها باعث آسیب به قرنیه می شود، بلکه باعث آسیب به بافت های عمیق چشم نیز می شود.

حداکثر غلظت مجاز 0.5 mg / m است. کار باید از لمس کردن پوست و چشم ها جلوگیری شود، از جمله به طور ناگهانی لمس، آب می تواند قطعات آسیب دیده شسته شود، و سپس مرطوب با 5٪ استیک اسید، اسید پتاسیم Humate اسید، محلول اسید هیدروکلریک یا اسید سیتریک؛ مانند چکه کردن چشمها، استفاده از آب یا محلول شور با دقت آرام شستشو 10 ~ 30 دقیقه، و سپس روی 2٪ از کارنیوواکائین یا 0.5٪ از محلول کارداین را کلیک کنید. عملیات باید با استفاده از پارچه لباس کلی، پوشیدن دستکش های لاستیکی، کاف ها، پیش بند های Humate پتاسیم، پوشیدن کفش و سایر محصولات بیمه کار، پوشیده شود. دست ها باید با پماد خنثی و هیدروفوب پوشش داده شوند.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود