شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پتاسیم هومات باعث سردی می شود

1، عملکرد انقباض بتن. مخلوط با بتن هیدروکسید پتاسیم، پتاسیم Humate در حفظ دمای اتاق، دو ماه اول انقباض به کمی بزرگتر، سه ماه پس از مخلوط شدن از مخلوط بتن کوچکتر از اضافه شده است.

2، ضد انجماد-خنک. هیدروکسید پتاسیم مخلوط با بتن، تراکم فله از زمان بزرگ نیست، که نشان می دهد که فشرده سازی آن، و در نتیجه عملکرد ضد انجماد و خنک تر است.

3، خواص ضد مخلوط. هیدروکسید پتاسیم با بتن، پتاسیم برچسب هیدرولیکی خود را به علاوه اضافه شدن انعقاد در نفوذپذیری برچسب بالاتر است.

4، خزش بتن. درجه خزش بتن مخلوط با هیدروکسید پتاسیم کوچکتر از بتن غیر افزایشی است و ضریب خزش کوچک است و پتاسیم Humate می تواند عملکرد لازم را در هنگام استفاده از خاك هاي پیش دشوار داشته باشد.

5، خواص دیگر، افزودن کربنات بوته هیدروکسید پتاسیم و خوردگی، پتاسیم Humate و غیره گزارش های آزمایشگاهی داشته اند. به طور کلی، تحت استفاده عادی، اثرات نامطلوب یافت نشد.

با محلول هیدروکسید پتاسیم قبل از اینکه ابتدا بتوانید جامد هیدروکسید پتاسیم را به داخل فلاسک حجمی قرار دهید، به دلیل اینکه هیدروکسید پتاسیم در آب حل می شود، اکسوترمی خواهد بود؛ مقدار پتاسیم Humate مقدار مشخصی از هیدروکسید پتاسیم را به یک بیکینگ کوچک معین کنید

از 5/8 تا 6 گرم هیدروکسید پتاسیم به 1000 میلی لیتر آب مقطر، آب مقطر پتاسیم Humate قبل از مصرف به تبخیر دی اکسید کربن، 3 گرم هیدروکسید پتاسیم را به یک ظرف بطری کوچک و سپس به 100 میلی لیتر آب مقطر بکشید.

سپس به آرامی به آب پز می شود تا CO2 را برداشته و آب آب مقطر / دیونیزه شده را خنک کرده و به طور مداوم با یک میله شیشه ای مخلوط کرده و جامد هیدروکسید پتاسیم را به طور کامل از بین می برد، پتاسیم Humate و سپس به خنک شدن طبیعی آن با یک میله شیشه ای فلاسک حجمی

سپس برای حذف CO2 از آب جوش داده شده و آب مقطر / آب دیونیزه شده را خنک کرده و سه تا چهار بار شستشو شیشه و شکر را انجام داده و لوزی به داخل فلاسک حجمی، و سپس ظرفیت ظرفیت بطری.

حدود نیم ساعت بعد، محلول هیدروکسید پتاسیم موفق شد.

دلیل اثر کربن هیدروکسید پتاسیم جامد این است که معرف هیدروکسید پتاسیم حاوی کربنات است. هنگامی که یک واکنش هیدروکسید پتاسیم به الکل اضافه می شود، پتاسیم Humate کربنات پتاسیم و کربنات سدیم که در الکل نامحلول هستند در الکل تعلیق می شوند و منجر به کدر شدن محلول می شود. کلید جلوگیری از کدورت راه حل این است که کربنات را حذف کنید.

اگر می خواهید کربنات پتاسیم را در محلول استاندارد کربنات پتاسیم بریزید، فقط غلظت های مورد نیاز از واکنش های هیدروکسید پتاسیم، Humate پتاسیم را اضافه کنید و سپس متانول را اضافه کنید، تکان دهید، آن را تا حدودی یک هفته بگذارید تا راه حل روشن شود رسوب کنید

اما حذف کربنات ها در هیدروکسید پتاسیم جامد، پتاسیم Humate می تواند از روش فوق استفاده نمی کند، زیرا 95٪ از محتوای اتانول بالا است، بخشی از کربنات در آب حل می شود، جدا کردن آن سخت است، و سپس نیاز به هیدروکسید پتاسیم جامد 10 درصد از محلول کلرید باریم (1 لیتر در حدود 3 میلی لیتر محلول کلرید باریم)، ​​حدود دو هفته ایستاده، Humate پتاسیم را تا زمانی که محلول واضح است، فیلتر کنید، رسوب را دفع کنید، محلول را بردارید.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود