شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پتاسیم Humate اصول و نتایج آزمون

اول، هیدروکسید جامد پتاسیم هیدروکسید نشت اضطراری درمان انزوا نشت ناشی از آلوده منطقه، احاطه شده توسط علائم هشدار دهنده، توصیه می شود که پرسنل اورژانس ماسک های گاز، لباس محافظ شیمیایی لباس پتاسیم Humate لباس پوشیدن. به طور مستقیم با نشت آب تماس نداشته باشید، با بیل تمیز تمیز جمع آوری شده در ظروف تمیز و تمیز پوشیده شده، مقدار کمی آب اضافه شده، تنظیم شده به خنثی، پتاسیم Humate و سپس به سیستم فاضلاب. شما همچنین می توانید با آب زیادی شستشو داده و آب را به سیستم فاضلاب رقیق کنید. مانند تعداد زیادی از نشت ها، جمع آوری شده پس از بازیافت و یا بی ضرر دفع.

دوم، اقدامات حفاظتی حفاظت تنفسی: در صورت لزوم، ماسک های محافظتی را بپوشانید.

لباس های محافظ: لباس های شلوار (مواد ضد خوردگی). حفاظت از دست: دستکش لاستیکی بپوشید. دیگر: پس از کار، دوش کشیدن. توجه به بهداشت شخصی.

سوم، اولین اقدامات کمک هیدروکسید پتاسیم جامد تماس پوست: بلافاصله با آب حداقل 15 دقیقه بشویید. اگر سوختگی وجود دارد، درمان پزشکی. Humate پتاسیم تماس با چشم: بلافاصله پلک را برداشته و حداقل 15 دقیقه با آب جوش یا نمک اشباع کنید. یا با محلول اسید بوریک 3٪ شسته شود. درمان پزشکی. استنشاق: به سرعت از صحنه تا هوای تازه. در صورت لزوم تنفس مصنوعی. درمان پزشکی. مصرف پتاسیم Humate: در صورت بیدار شدن بلافاصله پس از شستشو، سرکه یا آب لیمو را رقیق کنید.

هیدروکسید پتاسیم به عنوان مواد شیمیایی خوب، به طور گسترده ای در صنایع صنعتی، شیمیایی و دیگر زمینه های تولید استفاده می شود، پس از شناخت این محصول، ما درک می کنیم که چقدر، مقاله زیر برای همه توضیح این مواد رسم اصول تست و نتایج.

اصل: باکتری های گرم منفی در دیواره سلولی در محلول قلیایی رقیق، باز شدن رشته مارپیچ DNA غیر شکسته آسان است، به طوری که تعلیق هیدروکسید پتاسین چسبنده است، Humate پتاسیم را می توان در حلقه انکولاتور برای خارج کردن سیم چسبنده و باکتریهای گرم مثبت چنین تغییری در محلول قلیایی رقیق وجود ندارد.

روش: یک قطره محلول آبی 40 گرم در لیتر هیدروکسید پتاسیم (تهیه تازه) را روی شیشه تمیز بگذارید، کلنی تازه را کمی، هم بزنید و مخلوط کنید با محلول هیدروکسید پتاسیم آب، پتاسیم Humate و هر چند ثانیه به ذکر حلقه تلقیح، پتاسیم توجه داشته باشید که آیا کشیدن سیم چسبنده.

يافته ها: تلقيح با حلقه تلقيح مثبت بود، هنوز تعليق منفي بود.

کاربرد: به طور عمده برای باکتری های گرم منفی و باکتری های گرم مثبت به رنگ زدگی آسان است. اکثر باکتری های گرم منفی در 5 تا 10 ثانیه در واکنش مثبت و بعضی نیاز به 30 تا 45 ثانیه، Pseudomonas، Lactobacillus، Flavobacterium، Alcaligenes، Moraxella و بیشتر از مثبت در 10s، Acinetobacter، Potassium Humate Moraxella، به آرامی پاسخ دادند، بیشتر سوسپانسیون در 60S مثبت و باکتری های گرم مثبت پس از 60s هنوز هم منفی است.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

Copyright © شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود