شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پتاسیم Humate آب جذب

پتاسیم Humate مکانیسم سوختگی های قلیایی این است که قلیایی جذب آب می کند که باعث می شود که سلول های محلی از آب بیفتند، یون قلیایی و پروتئین بافت، پروتئین پیچیده قلیایی را تشکیل می دهند، پتاسیم Humate بافتن بافت چربی، پتاسیم Humate حرارت تولید شده در طی انداختن می تواند بافت های عمیق را به آسیب رساند. از آنجایی که پروتئین پیچیده قلیایی محلول است، یون های قلیایی می توانند به بافت های عمیق نفوذ کنند و باعث آسیب شوند.

عمق سوزی سوختگی معمولا بیش از دو درجه عمیق و درد شدید است. نکروز حل شده سبب می شود که زخم عمیق تر ادامه یابد، تکه های سوزانده شده نرم، ظاهر چسبنده، "صابون" یا "تغییر شکل شکل لوبیا سبز"، پس از عفونت آسان است همزمان سپسیس زخم. تماس با ناخن با سوزش نازک تر می شود، از بین رفتن پوسیدگی پریده درخشش، به این ترتیب ناخن به کلید بستگی دارد. تماس با محلول رقیق می تواند باعث خشکی پوست، خرد شدن و غرق شدن پوست شود. سوزش سر بخشی و افزایش ساییدگی هوا باعث ایجاد ضعف شدید می شود و می تواند باعث سوزش چشم و گردن تنفس شود.

هیدروکسید پتاسیم (شیمیایی: Koh، نوع: 56.11) پودر سفید یا جامد پوسته. نقطه ذوب 360، نقطه جوش 1320، تراکم نسبی 2،044، نقطه فلاکت 52 درجه فارنهایت، ضریب شکست پتاسیم Humate N20 de 421، فشار بخار 1 میلیمتر جیوه (719 شان). قلیایی قوی و خورنده. رطوبت را از هوا بسیار جذاب و جذب دی اکسید کربن به پتاس را بسیار آسان می کند. محلول در حدود 0.6 گرم آب، 0.9 گرم آب، 3 اتانول، 2.5 گرم گلیسیرین. در هنگام حل شدن در آب، الکل یا درمان اسید مقدار زیادی از حرارت تولید می شود. محلول 0 1 Mol L 13.5 است. سمی متوسط، نیمه مرگ (موش، دهان) 1230m. محلول در اتانول، کمی در اتر محلول است. Humate پتاسیم دارای خواص قوی قلیایی و خورنده است و شبیه به سودا سودمند است.

1، برای تهیه اسید اگزالیک و انواع پتاسیم، بلکه برای آبکاری، حکاکی، لیتوگرافی و غیره به عنوان خشک کن، جذب کننده استفاده می شود.

2، به طور عمده برای تولید پتاس در مواد خام مانند پتاسیم پرمنگنات، کربنات پتاسیم و غیره استفاده می شود. در صنعت داروسازی، تولید پتاسیم، بور، spironolactone، الکل کبد، تریسترون پروپونات. برای صنایع سبک برای تولید صابون پتاسیم، باتری های قلیایی پتاسیم Humate، لوازم آرایشی (مانند سرما، کرم و شامپو) استفاده می شود. در صنعت رنگ، مورد استفاده در تولید رنگ های کاهش، مانند کاهش RSN آبی. در صنایع الکتروشیمیایی، برای آبکاری، حکاکی و غیره. در صنعت نساجی، مورد استفاده برای چاپ و رنگرزی، سفید کردن و mercerizing، و تعداد زیادی از الیاف ساخته شده از الیاف مصنوعی، الیاف پلی استر الیاف. علاوه بر این، همچنین در مواد گرمایشی متالورژیکی و گریس چرم و غیره استفاده می شود.

3، مواد اولیه شیمیایی اولیه، مورد استفاده در پزشکی، مواد شیمیایی روزانه و غیره.

4، به عنوان معرفهای تحلیلی استفاده می شود، واکنش های تصفیه کننده پتاسیم Humate، دی اکسید کربن و جذب رطوبت.

5. صنایع شیمیایی روزانه به عنوان مواد اولیه برای ساخت صابون های کثیف، شامپو، کرم، سرما، شامپو و غیره استفاده می شود. صنعت داروسازی در تولید فلاونوئیدها، وانیلین و سایر مواد خام استفاده می شود. صنعت رنگ برای استفاده از رنگ ملامین استفاده می شود. صنعت باتری برای باطری های قلیایی استفاده می شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود