شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پتاسیم Humate آب جذب

مکانیزم سوختگی های قلیایی این است که قلیایی جذب آب، Humate پتاسیم را ایجاد می کند که سلول های محلی را از بین می برد، یون قلیایی و پروتئین بافت، پروتئین پیچیده قلیایی را تشکیل می دهند، بافت چربی بافت، پتاسیم Humate، گرما تولید شده در طی زهکشی می تواند بافت عمیق را به آسیب رساند. از آنجایی که پروتئین پیچیده قلیایی محلول است، یونهای قلیایی می توانند به بافت عمیق نفوذ کنند و باعث آسیب شوند.

عمر سوزی معمولا بیش از دو درجه عمیق است، درد شدید پتاسیم Humate. نکروز حل شده سبب می شود که زخم عمیق تر ادامه یابد، پشم سوخته نرم است، به نظر می رسد تغییر شکل شبیه به صورت "صابون" یا "فلفل توفو"، پس از عفونت آسان سپسیس زخم همزمان است. تماس ناخن با سوزاننده، نازک تر می شود، از دست دادن شفاف، به طوری که ناخن به قاشق تخت. Humate پتاسیم تماس محلول رقیق می تواند باعث خشک شدن پوست، خرد شدن و غرق شدن پوست شود. سوزش سر بخشی و افزایش ساییدگی هوا باعث ایجاد ضعف شدید می شود و می تواند باعث سوزش چشم و گردن تنفس شود.

1، برای تهیه اسید اگزالیک و انواع پتاسیم، بلکه برای آبکاری، حکاکی، لیتوگرافی و غیره به عنوان خشک کن، جذب کننده استفاده می شود.

2، به طور عمده برای تولید پتاس تولید مواد خام، پتاسیم Humate مانند پرمنگنات پتاسیم، کربنات پتاسیم و غیره استفاده می شود. در صنعت داروسازی، تولید پتاسیم، بور، spironolactone، الکل کبد، تریسترون پروپونات. برای صنایع سبک برای تولید صابون پتاسیم، باتری های قلیایی، لوازم آرایشی (مانند سرما، کرم و شامپو) استفاده می شود. در صنعت رنگ، Humate پتاسیم در تولید رنگ های کاهش دهنده استفاده می شود، مانند کاهش آبی RSN. در صنایع الکتروشیمیایی، برای آبکاری، حکاکی و غیره. در صنایع نساجی، برای چاپ و رنگرزی، سفید کردن و جوشاندن، و بسیاری از الیاف ساخته شده از الیاف پلی استر پتاسیم Humate برای مواد اصلی استفاده می شود. علاوه بر این، همچنین در مواد گرمایشی متالورژیکی و گریس چرم و غیره استفاده می شود.

3، مواد خام اولیه شیمیایی، Humate پتاسیم مورد استفاده در پزشکی، مواد شیمیایی روزانه و غیره.

4، به عنوان معرفهای تجزیه کننده، واکنش های آب بندی، دی اکسید کربن و جذب آب استفاده می شود.

5. صنایع شیمیایی روزانه به عنوان مواد اولیه برای ساخت صابون کرم، شامپو، کرم، سرما، شامپو و غیره استفاده می شود. صنعت داروسازی در تولید فلاونوئیدها، وانیلین پتاسیم هومات و سایر مواد خام استفاده می شود. صنعت رنگ برای استفاده از رنگ ملامین استفاده می شود. صنعت باتری برای باطری های قلیایی استفاده می شود.

1. مسائل مربوط به حمل و نقل: هنگامی که راه آهن حمل می شود، درام های فولادی می توانند توسط اتومبیل های غول پیکر قابل حمل حمل شوند. بسته بندی باید کامل باشد و بارگیری باید ایمن باشد. در حین حمل و نقل، اطمینان حاصل کنید که مخزن نشت ندهد، سقوط نکنید، سقوط نکنید، Humate پتاسیم آسیب نبیند. مخلوط کردن با مواد قابل اشتعال یا قابل احتراق، اسیدها و مواد شیمیایی خوراکی ممنوع است. وسایل نقلیه حمل و نقل باید با تجهیزات اضطراری نشت مجهز شوند.

2، ملاحظات ذخیره سازی: ذخیره شده در یک انبار خنک، خشک، خوب تهویه. هوس پتاسیم دور از آتش و گرما. بهترین رطوبت در کتابخانه بیش از 85٪ نیست. بسته بندی باید مهر و موم شده و مرطوب نباشد. باید با آسان (can) قابل اشتعال، اسید، مانند ذخیره سازی جداگانه، پتاسیم Humate جلوگیری از مخلوط کردن. منطقه ذخیره سازی باید با مواد مناسب برای دریافت نشت فراهم شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

Copyright © شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود