شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

واکنش آب خام پتاسیم

هیدروکسید پتاسیم (فرمول شیمیایی: KOH، مقدار: 56.11) پودر سفید یا جامد پوسته. پتاسیم Humate نقطه ذوب 360 ~ 406 ℃، نقطه جوش 1320 ~ 1324 ℃، چگالی نسبی 2.044g / cm3، نقطه اشتعال 52 درجه فارنهایت، شاخص شکست NB20 / D1.421، فشار بخار 1mmHg (719 ℃) . با قلیایی قوی و خوردگی. آسان برای جذب رطوبت در هوا و رسوب، جذب دی اکسید کربن از کربنات پتاسیم. در حدود 0.6 قسمت آب گرم، 0.9 قسمت آب سرد، 3 قسمت اتانول و 2.5 قسمت گلیسرول ریخته شده است. Humate پتاسیم هنگامی که در آب، الکل و یا با اسید درمان می شود، مقدار زیادی از حرارت ایجاد می شود. pH محلول 0.1 مول / L 5/13 بود. متوسط ​​سمی، نیمه مرگ و میر (موش، دهان) 1230mg / kg. محلول در اتانول، پتاسیم Humate کمی در اتر محلول است. دارای قلیایی و خورنده بسیار قوی، طبیعت و نوشابه سودا مانند آن است

1، برای جذب اسید اگزالیک و انواع پتاسیم استفاده می شود، همچنین برای آبکاری، مجسمه سازی، لیتوگرافی و غیره استفاده می شود.

2، به طور عمده برای تولید مواد خام مانند پتاسیم مانند پرمنگنات پتاسیم، کربنات پتاسیم و غیره استفاده می شود. در صنعت داروسازی، پتاسیم Humate برای تولید بور پتاسیم، اسپرینولاکتون، هپارانول، تریسترون پروپیونات و غیره. در صنعت سبک برای تولید صابون پتاسیم، باتری های قلیایی، لوازم آرایشی (مانند کرم سرد، کرم و شامپو). در صنعت رنگ، برای تولید رنگ، مانند کاهش RSN آبی و غیره. در صنعت الکتروشیمیایی، برای آبکاری، مجسمه سازی و غیره. در صنایع نساجی، برای چاپ و رنگرزی، سفید کردن و mercerising، پتاسیم Humate و تعداد زیادی از استفاده می شود برای ساخت الیاف ساخته شده، الیاف پلی استر اصلی مواد اولیه. علاوه بر این، آن نیز برای بخاری های متالورژی و چربی زدایی و غیره استفاده می شود.

3، مواد شیمیایی خام، پزشکی، مواد شیمیایی خانگی و غیره.

4، به عنوان معرفهای تجزیه کننده، واکنش های آب بندی، دی اکسید کربن و جذب رطوبت استفاده می شود.

5، صنعت شیمیایی برای تولید صابون شستشو، صابون نرم شامپو پتاسیم Humate، کرم، کرم سرد، شامپو و سایر مواد خام. صنعت داروسازی برای تولید پروژسترون، وانلین و سایر مواد خام. صنعت رنگ برای استفاده از رنگ ملامین استفاده می شود. صنعت باتری برای باطری های قلیایی استفاده می شود.

آماده سازی الکترولیت برای الکترولیز جیوه با الکترولیز دیافراگم. محفظه الکترولیز برای گرافیت (یا فلز) برای آند، جیوه به عنوان کاتد، الکترولیز پتاسیم Humate از گاز کلر به فرآیند خشک کردن کلر، تشکیل آمالگام پتاسیم به اتاق جیوه. اکثر پتاسیم کلرید غیر واکنشی در حالت آب نمک رقیق شده و به مرحله حلال مواد اولیه بازگشته است. آمالگام پتاسیم با آب برای تولید هیدروکسید پتاسیم و هیدروژن واکنش نشان می دهد. با توجه به محلول جیوه از غلظت هیدروکسید پتاسیم از 45٪ تا 50٪، می توان به عنوان محصولات هیدروکسید پتاسیم مایع، Humate پتاسیم، همچنین توسط پودر سدیم بخار به جامد یا ساخته شده از محصولات هیدروکسید پتاسیم استفاده می شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود