شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پتاسیم Humate آیا سمی است

هیدروکسید پتاسیم یک اثر سوز بر روی بافت دارد که می تواند پروتئین ها را حل کند و پروتئین های دندانی قلیایی را تشکیل دهد. راه حل یا گرد و غبار روی پوست، به ویژه در غشای مخاطی، پراکنده می شود و منجر به پوسته های نرم می شود. غلظت محلول بالاتر است، هرچه دمای بالاتر باشد، اثر قوی تر است. اشعه ماوراء بنفش در چشم نه تنها باعث آسیب به قرنیه می شود بلکه باعث آسیب رساندن به بافت عمیق چشم می شود.

بیشترین غلظت مجاز 0.5 میلی گرم بر متر بود. کار باید جلوگیری از لمس پوست و چشم ها، اگر به طور تصادفی لمس، آسیب دیده قطعات شستشو آب در دسترس، سپس مرطوب فشرده 5٪ اسید استیک، تارتار، اسید هیدروکلریک و محلول اسید سیتریک؛ مانند چلپ چلوپ چشم انسان، آب یا محلول شور را با دقت آهسته 10-30 دقیقه شسته و سپس به 2٪ یا 0.5٪ از محلول روپیفوواکائین نوکاکائین بپاشید. هنگامی که عملیات باید از لباس های پارچه ای مناسب ساخته شود، دستکش های لاستیکی، آستین، پیش بند، کفش لاستیکی و دیگر وسایل کار، باید با پماد خنثی و هیدروفوب پوشانده شود.

اقدامات ایمنی پتاسیم هیدروکسید: تماس با پوست: بلافاصله لباس های آلوده را از بین ببرید، با تعداد زیادی آب جوش برای حداقل 15 دقیقه بشویید. درمان پزشکی.

تماس با چشم: بلافاصله پلک ها را بلافاصله بشویید و حداقل 15 دقیقه با آب زیاد یا شور نمک کاملا شستشو دهید. درمان پزشکی.

استنشاق: به سرعت از صحنه به هوای تازه فرار کنید. راه هوايي را آزاد نگه داريد اگر تنفس دشوار باشد، اکسیژن را بدهد اگر تنفس متوقف شود، تنفس فوری مصنوعی انجام می شود. درمان پزشکی.

هشدار: با آب مخلوط کنید، شیر یا سفید تخم مرغ را بنوشید. درمان پزشکی.

روش خاموش کردن آتش: از آب و شن و ماسه برای صرفه جویی استفاده کنید، اما باید محصول را از چلپ چلوپ آب جلوگیری کنید و باعث سوختگی شود.

هیدروکسید پتاسیم برای استفاده و استفاده

صنایع معدنی مورد استفاده برای تولید نمک پتاسیم، مانند پرمنگنات پتاسیم، نیتریت پتاسیم، دو فسفات پتاسیم هیدروژن فسفات و سایر مواد خام. صنایع شیمیایی برای ساخت صابون، صابون و پتاسیم شامپو صابون نرم، کرم، کرم، شامپو و سایر مواد خام را استفاده کنید. صنعت دارویی برای ساخت پروژسترون، وانیلین و سایر مواد خام استفاده می شود. صنعت رنگ برای استفاده از رنگ ملامین استفاده می شود.

باتری های قلیایی برای استفاده از باتری استفاده می شود. برای تهیه صابون پتاسیم، اسید اگزالیک و نمک های مختلف استفاده می شود، همچنین در آبکاری، حکاکی، لیتوگرافی و غیره استفاده می شود. پتاسیم به طور عمده برای تولید مواد خام مانند پرمنگنات پتاسیم، کربنات پتاسیم و غیره استفاده می شود. در صنعت داروسازی برای تولید بورو هیدرید پتاسیم، اسپیرونولاکتون، الات باتیل، پروژسترون و تریستین پروپانات تستوسترون. برای تولید صابون پتاسیم، باتری قلیایی، لوازم آرایشی در صنایع سبک (مانند کرم، کرم و شامپو).

در صنعت رنگ، آن را برای تولید رنگ ویت استفاده می شود، مانند RSV وات آبی، و غیره. در صنایع الکتروشیمیایی، آن را برای آبکاری، حکاکی و غیره استفاده می شود. در صنایع نساجی، برای چاپ، سفید کردن و جوشاندن استفاده می شود و به عنوان مواد اولیه اصلی برای الیاف تولید شده و الیاف پلی استر استفاده می شود. علاوه بر این، آن نیز در عامل گرمایش متالورژی و گریس چرم استفاده می شود. مواد شیمیایی پایه شیمیایی، مورد استفاده در پزشکی، صنایع شیمیایی روزانه و غیره. جاذب برای معرفهای تحلیلی، واکنش های آب گرم، دی اکسید کربن و آب، همچنین در صنعت داروسازی استفاده می شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

© شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود