شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: +86-29-63652300
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پتاسیم با قلیایی و خوردگی قوی

هیدروکسید پتاسیم (فرمول شیمیایی: KOH، مقدار: 56.11) پودر سفید یا جامد پوسته. پتاسیم Humate نقطه ذوب 360 ~ 406 ℃، نقطه جوش 1320 ~ 1324 ℃، چگالی نسبی 2.044g / cm3، نقطه اشتعال 52 درجه فارنهایت، شاخص شکست NB20 / D1.421، فشار بخار 1mmHg (719 ℃) . پتاسیم Humate با قلیایی قوی و خوردگی. آسان برای جذب رطوبت در هوا و رسوب، جذب دی اکسید کربن از کربنات پتاسیم. در حدود 0.6 قسمت آب گرم، 0.9 قسمت آب سرد، 3 قسمت اتانول و 2.5 قسمت گلیسرول ریخته شده است. هنگامی که در آب حل می شود، الکل یا درمان با اسید برای تولید حرارت زیادی. پتاسیم Humate pH محلول 0.1 مول / L به میزان 13.5 است. متوسط ​​سمی، نیمه مرگ و میر (موش، دهان) 1230mg / kg. محلول در اتانول، کمی در اتر محلول است. دارای قلیایی و خورنده بسیار قوی، طبیعت و نوشابه سودا مانند آن است.

این سازمان دارای اثر سوزی است، می تواند پروتئین را حل کند، پتاسیم Humate تشکیل پروتئین denatured قلیایی. راه حل یا گرد و غبار بر روی پوست، به ویژه در مخاط مخاطب چسبیده می شود، می تواند لکه های نرم تولید کند. غلظت محلول بالاتر، درجه حرارت بالاتر، پتاسیم Humate اثر قوی تر است. به داخل چشم چسبیده، نه تنها باعث آسیب به قرنیه می شود، بلکه باعث آسیب به بافت های عمیق چشم نیز می شود.

حداکثر غلظت مجاز 0.5 mg / m است. از لمس کردن پوست و چشم ها جلوگیری می شود، مانند لمس عمدی، آب می تواند قسمت های آسیب دیده شسته شود و سپس با 5٪ اسید استیک، تارتار، اسید هیدروکلریک و محلول اسید سیتریک مرطوب شود. مانند پاشیدن چشم، پتاسیم Humate استفاده از آب یا نمک را با دقت آهسته بشویید 10 ~ 30 دقیقه، و سپس بر روی 2٪ از کارنیوواکائین یا 0.5٪ از محلول کارداین را کلیک کنید. عملیات باید توسط پارچه محکم ساخته شده از لباس، پوشیدن دستکش لاستیکی، دستبند، پیش بند هومات پتاسیم، پوشیدن کفش و سایر محصولات بیمه کار، پوشیده شود. دست باید با پماد خنثی و هیدروفوب پوشانده شود.

1، برای جذب اسید اگزالیک و انواع پتاسیم استفاده می شود، همچنین برای آبکاری، مجسمه سازی، لیتوگرافی و غیره استفاده می شود.

2، به طور عمده برای تولید مواد خام مانند پتاسیم مانند پرمنگنات پتاسیم، کربنات پتاسیم و غیره استفاده می شود. در صنعت داروسازی، برای تولید بور پتاسیم، اسپرینولاکتون، هپارانول، تریسترون پروپیونات و غیره. در صنعت سبک برای تولید صابون پتاسیم، باتری های قلیایی، لوازم آرایشی (مانند کرم سرد، کرم و شامپو). در صنعت رنگ، پتاسیم Humate برای تولید رنگ، مانند کاهش RSN آبی و غیره. در صنعت الکتروشیمیایی، برای آبکاری، مجسمه سازی و غیره. در صنایع نساجی، برای چاپ و رنگرزی، سفید کردن و mercerizing، و تعداد زیادی از استفاده می شود برای ساخت الیاف مصنوعی، الیاف پلی استر اصلی مواد اولیه. علاوه بر این، آن نیز برای بخاری های متالورژی و چربی زدایی و غیره استفاده می شود.

3، مواد شیمیایی خام، پزشکی، مواد شیمیایی خانگی Humate پتاسیم و غیره.

4، به عنوان معرفهای تجزیه کننده، واکنش های آب بندی، دی اکسید کربن و جذب رطوبت استفاده می شود.

5، صنایع شیمیایی برای تولید صابون شستشو، صابون نرم شامپو، کرم، کرم سرد، شامپو و سایر مواد خام. صنعت داروسازی برای تولید پروژسترون، وانلین و سایر مواد خام. صنعت رنگ برای استفاده از رنگ ملامین استفاده می شود. پتاسیم Humate صنعت باتری برای باتری های قلیایی استفاده می شود.


Contact Us

آدرس: C1008 Xinyidai بین المللی چین شیان-جاده Xixie-7 710065

تلفن: 86-29-63652300

ایمیل: info@agronaturetech.com

وب سایت: www.agronaturetech.com

Copyright © شیان Naturetech شرکت, با مسئولیت محدود